1000 odsłonInformacje27 maja 2016, 10:33,

Gra tylko w pierwszej połowie

W środę, 25 maja 2016 r. kolejny mecz w rozgrywkach IV Ligi Mazowieckiej rozegrali juniorzy młodsi Mazura U-16.

Mazur przetrzebiony kontuzjami przegrał w 10 kolejce na wyjeździe z Legionovią Legionowo 7:2. Do przerwy drużyna Mazura próbowała jeszcze nawiązać walkę na placu gry, jednak nie było to najłatwiejsze z powodu kontuzji bramkarza Mazura Huberta Borowego, która wydarzyła się w 28 minucie. W drugiej połowie od 65 minuty kontuzja nie pozwalała na dalszą grę golkiperowi Mazura, z powodu braku rezerwowego bramkarza między słupkami stanął zawodnik z pola – Jakub Stachowski.

Jedyne bramki dla Mazura przy stanie 2:0 dla gospodarzy strzelił na 2:1 w 51 minucie Paweł Znyk oraz przy 6:1 na 6:2 w 76 minucie Patryk Gronalewski.

W tabeli ligi wojewódzkiej juniorzy U-16 Mazura w tabeli są na szóstym miejscu, pierwszym której powoduje spadek. Przed piłkarzami trenera Arkadiusza Szulczewskiego teraz bardzo ważne mecze w walce o utrzymanie, pierwszy z nich już w sobotę, 28 maja o g. 16:00 w Gostyninie na Stadionie MOSiR z Koroną Ostrołęka U-16. Zapraszamy na trybuny.

Legionovia Legionowo U-16 – Mazur Gostynin U-16 7:2

Bramki: 6' Michał Grycuk, 49' Konrad Florczak, 53' Dawid Roguski, 58' Maciej Gust, 69' Bruno Worotyński, 74' Patryk Cynt, 80' Szymon Miśkurka – 51' Paweł Znyk, 76 Patryk Gronalewski

Mazur: Hubert Borowy (65' Dawid Domański) – Dariusz Kurkowski, Mateusz Kłosiński, Jan Kostkiewicz (52' Dominik Staniszewski), Michał Węglewski, Kacper Martyniuk, Adam Kowalów – żółta kartka, Eryk Przybylski (13' Paweł Znyk), Jakub Stachowski, Patryk Gronalewski, Kacper Olszewski (74' Kacper Olszewski); trener: Arkadiusz Szulczewski, kierownik drużyny: Witold Borowy