zapytaj o reklamę w tym miejscu
InformacjeGorący temat (3200 odsłon)

Gostynińscy internauci zdumieni. Pani szuka potencjalnego ojca... bo chce alimentów od narzeczonego


UdostępnijTo zainteresuje Twoich znajomych!

W październiku ubiegłego roku informowaliśmy o nietypowym ogłoszeniu, które ukazało się w mediach społecznościowych w popularnej grupie Spotted Gostynin. Pewna pani szukała wówczas kandydata na męża. Wydawało się wtedy, że wywołało to wśród gostynińskich internautów jednej z najpopularniejszych stron z ogłoszeniami największy śmiech oraz zdziwienie. Jednak jedna z internautek na lokalnym portalu ogłoszeniowym poszła o krok dalej...


Trzy miesiące temu jedna z pań postanowiła znaleźć swojego księcia z bajki poprzez internet zamieszczając ogłoszenie na grupie Spotted Gostynin. To popularna grupa z ogłoszeniami mieszkańców Gostynina i okolic, w której jest ponad 3 tysiące użytkowników.

Artykuł na ten temat zamieszczony został w październiku 2017 roku:
Poszukiwany kandydat na męża. Wymagania są wysokie

Ofertę z pewnością należało traktować przymrużeniem oka, choć może trafił się młodzieniec, który spełnił wyrafinowane preferencje żądnej męża niewiasty? Tego nie wiemy.

We wtorek, 9 stycznia na tej samej grupie z ogłoszeniami znalazło się ogłoszenie jednej z internautek, która szukała potencjalnego ojca. I może to nie byłoby jeszcze tak kontrowersyjne, gdyby nie pewien chytry plan, jaki obmyśliła sobie ta dama. Poszła ona jeszcze dalej od poprzedniczki. Internauci wskazują, że ogłoszenie przekracza to już granicę zdrowego rozsądku i dobrego smaku, a administrator strony wykazuje się nieodpowiedzialnością i wręcz głupotą puszczając w obieg publiczny takie ogłoszenie.

O co chodzi? Poniżej oryginalna treść:

Od spotterki:

Witam. Z góry proszę, aby osoby poniżej 18. roku życia nie czytały dalej tego oto postu i zajęły się lepiej lekcjami. Panowie, potrzebuję Waszej bezcennej pomocy. Niestety mój były okazał się d***m i okłamałam wszystkich, że zaszłam z nim w ciążę w celu alimentacji.

Poszukuję zatem prawdziwego mężczyzny, który byłby w stanie użyczyć mi swojego nasienia, najlepiej żeby był to Pan, który przypomina mojego ex (brunet, wypukły pępek, praworęczny, przystojny, szarmancki). Bardzo proszę o pozostawienie śladu po sobie w komentarzach, ewentualnie daniu lajka, przejrzę dogłębnie każdego kandydata.

Drogie Panie, jeśli Wasz mąż odnajduje się w powyższym opisie, również dajcie znać, z pewnością się dogadamy, w końcu może być Pani obecna przy incydencie. Pomocy, wierzę w was!

Internauci nie kryją swojego oburzenia na publikację takich treści, krytykują administratora grupy:

- Po pierwsze brawo za "dorosłe" podejście dla autorki bo chce się odegrać na byłym kosztem dziecka. Po drugie "szczęśliwy" Pan który zostanie wybrany może być ciągany również do odpowiedzialności jeśli nie wyjdzie z Panem "ex" – pisze jeden z internautów.

- Co tu się dzieje, ludzie ten Gostynin spotted to powinien trafić do tv – dodaje inny.

- Co ty kobieto jeszcze zanim urodzisz, stwarzasz patologię. Nie wiem kim jesteś ale miej resztki godności i idź sobie do kliniki a nie chcesz zmarnować życie dziecku które nie pozna ojca jak i temu swojemu facetowi – pisze z kolei inna internautka.

Nie wiemy, czy ogłoszenie jest autentyczne czy to głupi żart, jednak treść została zamieszczona i wywołała ogromną dyskusję. Zainteresowanych tematem kierujemy na stronę:
https://www.facebook.com/Spotted-Gostynin-200342477093711/

Sprawdź też: Lakiernik GostyninPaznokcie hybrydowe GostyninSolarium Gostynin

Czytaj także:

Komentarze


Dodaj komentarzNikogo nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, nie łam prawa.
Polecane dla Ciebie
zapytaj o reklamę w tym miejscu

Galerie zdjęć


Dzieci to priorytet [FELIETON]
Dzieci to priorytet [FELIETON]
Dzieci to priorytet [FELIETON]

Bezpieczeństwo i prywatność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy środki zwiększające bezpieczeństwo Twoich danych osobowych oraz wykorzystujemy pliki cookies i local storage.

W ramach serwisu wspólnie z naszymi partnerami wykorzystujemy także technologie profilowania reklam.

Szczegółowe informacje na temat zarządzania Twoją prywatością:

Polityka Prywatności
Polityka Cookies

Zostałem poinformowany. Zamknij