Wczytywanie zawartości

Informacje Gorący temat (czytany 3300 razy)

GSM Gostynin ogłasza przetarg na wynajem lokalu przy ul. Armii Krajowej [ZDJĘCIA]


ulica Armii Krajowej GSM Gostynin przetarg

Zarząd Gostynińskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Gostyninie ogłasza pisemny przetarg nieograniczony na wynajem długoterminowy lokalu użytkowego o powierzchni 64 m2 położonego przy ul. Armii Krajowej 5 w Gostyninie.


Wczytywanie zawartości...

Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest:

1. Złożenie pisemnej oferty do siedziby Gostynińskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, ul. Spółdzielcza 5, 09-500 Gostynin, w terminie do dnia 29.09.2017r. do godz. 15.00.Oferty można składać osobiście, bądź przesłać na adres organizatora listem poleconym lub poczta kurierską z opisem na kopercie „ Przetarg na dzierżawę lokalu użytkowego przy ul. Armii Krajowej 5 w Gostyninie”.

2. Obiekt można oglądać w godz. 7.00 – 15.00 od poniedziałku do piątku, po uzgodnieniu z przedstawicielami Zarządu GSM tel. 24 235 20 26.

3. Cena do uzgodnienia. W pisemnej ofercie prosimy podać cenę za 1m2.(Oprócz zaoferowanej ceny przyszły najemca zobowiązany jest ponosić dodatkowe koszty dostawy mediów do nieruchomości).

4. Gostynińska Spółdzielnia Mieszkaniowa zastrzega sobie prawo swobodnego wyboru oferty lub przeprowadzenia dodatkowych negocjacji z wybranymi przez siebie oferentami.

5. Gostynińska Spółdzielnia Mieszkaniowa zastrzega sobie możliwość odwołania lub unieważnienia przetargu bez podania przyczyny.


Tematy: ulica Armii Krajowej GSM Gostynin przetarg

Komentarze


Weź udział w dyskusji

Wczytywanie zawartości

Polecane dla Ciebie

Wczytywanie zawartości...

Wczytywanie zawartości...

Najnowsze informacje
Informacje od partnerów

Galerie zdjęć


Wczytywanie zawartości...

Wczytywanie zawartości...

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies i wykorzystujemy local storage. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących przechowywania danych w przeglądarce oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażasz zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

OK. Zamknij