Informacje6 stycznia, 09:35,

Sprawdzamy wartość energetyczną sera blue. Sprawdź ile ma kalorii

Sprawdzamy wartość energetyczną sera blue. Sprawdź ile ma kalorii

Udostępnij
Udostępnij. To zainteresuje Twoich znajomych

Sprawdziliśmy kaloryczność sera blue. Jeśli chcesz wiedzieć ile kalorii ma ten produkt czytaj dalej. Kalorie w serze blue pochodzą w 24% z białka, 3% z węglowodanów i 73% z tłuszczy.Informacje zawarte w tym artykule pochodzą z serwisu wszystkoojedzeniu.pl. Odwiedź stronę źródłową aby dowiedzieć się dokładnie ile kalorii ma ser pleśniowy blue, ile waży ser pleśniowy blue lub poznać jakie wartości odżywcze zawarte są w serze blue, (węglowodany, białko, tłuszcze, indeks glikemiczny, błonnik, gluten itp.)

Możesz także sprawdzić informacje w wersji angielskiej na stronie calories-info.com (link: Blue cheese - calories, nutrition and weight)

Ser pleśniowy blue - kalorie i wartości odżywcze

Ser pleśniowy blue zawiera 353 kcal na 100g.

Na przykład plaster sera blue (24 g) to około 85 kalorii (kcal).

Odpowiada to ok. 4% dziennego zapotrzebowania kalorycznego dla dorosłego człowieka o średniej wadze i przeciętnej aktywności fizycznej (Przyjęto dzienne zapotrzebowanie w wysokości 2400kcal).

Aby zobrazować sobie ile to jest, warto zwrócić uwagę, że kalorie które zawiera plaster sera blue (24 g) można porównać do kalorii, które zawiera np. 1.5 jabłka, 1 szklanka coli, 0.5 plastra sera żółtego, 0.5 kromki chleba, 0.5 szklanki mleka, 4 łyżeczki cukru.

Do spalenia takiej ilości kalorii trzeba na przykład jeździć na rowerze przez co najmniej 12 minut, pływać przez 10 minut lub biegać przez 9 minut.

Czy ser pleśniowy blue tuczy i jak wpływa na odchudzanie?

Zbliżona do innych produktów zawartość kalorii w serze blue stawia ten produkt gdzieś po środku kategorii produktów nabiałowych pod względem kaloryczności. Spożywanie sera blue wydaje się być też średnim wyborem dla osób na diecie. Nie trudno znaleźć mniej tuczące produkty pośród produktów nabiałowych.

Inne przydatne informacje

Ile białka jest w serze blue?

Ser pleśniowy blue zawiera 21.4 g białka na 100g.
Plaster sera blue (24 g) zawiera ok. 5.1 g białka.

Ile węglowodanów jest w serze blue?

Ser pleśniowy blue zawiera 2.34 g węglowodanów na 100g.
Plaster sera blue (24 g) zawiera ok. 0.6 g węglowodanów.

Ile waży ser pleśniowy blue?

Plaster sera blue waży ok. 24g.

Ile błonnika jest w serze blue?

0 g błonnika - ser pleśniowy blue nie zawiera błonnika.

autor/źródło: wszystkoojedzeniu.pl

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie