Popularny: ponad 10000 odsłonInformacje19 lipca,

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2, znajdujące się na 4 piętrze. Mieszkanie zadbane i czyste, nie wymaga wkładu finansowego.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Na lokal założona jest księga wieczysta


Dużym plusem jest lokalizacja. Mieszkanie znajduje się w centrum miasta, w pobliżu market „Mila”, drogeria „Ewa & JA”, szkoła podstawowa, sklep „Dubielak” oraz szybki dostęp do każdej części miasta.

Posiada nowe drzwi wejściowe oraz panele podłogowe położone w każdym pokoju i korytarzu. Kuchnia wyłożona jest płytkami, w łazience zaś gresem drewnopodobnym, do tego zamontowane są halogeny sufitowe. Miesięczny czynsz wynosi zaledwie 200 zł. Na lokal założona jest księga wieczysta.

Dostępne od zaraz. Cena: 109 000 złotych. Kontakt: 502-613-433.


Napisz komentarz

Polecane dla Ciebie

Popularny: 700 odsłonInformacje19 lipca,

Udany żeglarski debiut dzieci z klubu HALS

W ubiegły weekend (14-15.07 br.) reprezentacja najmłodszych członków Klubu Żeglarskiego HALS (8-10 lat), wzięła udział w swych pierwszych w życiu ogólnopolskich regatach.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Rosną nam młodzi, wspaniali sportowcy

Zawody odbyły się w klasie Optimist - najmniejszym jachcie regatowym na świecie.

Na regatach zameldowało się 43 zawodników z ośmiu klubów w tym z dwóch z samej czołówki rankingu Polskiego Stowarzyszenia Klasy Optimist. Regaty rozegrano na malowniczym jeziorku Deczno koło Świecia.

Emocje dawały znać o sobie na każdym kroku, lecz nie przeszkodziło to młodym gostynińskim adeptom żeglarstwa, ukończyć zawody plasując się w poszczególnych biegach, tuż za plecami zawodników z doświadczonych klubów.

"Wiele doświadczeń i umiejętności, zdobytych na tych regatach stanie się podstawą do osiągania coraz to lepszych wyników, na następnych zawodach, na które wszyscy już niecierpliwie czekamy" - mówi Tomasz Reszkowski.

Tematy:HALSregaty

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie