Popularny: ponad 10000 odsłonInformacje19 lipca 2018, 14:17,

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2, znajdujące się na 4 piętrze. Mieszkanie zadbane i czyste, nie wymaga wkładu finansowego.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij 4
Na lokal założona jest księga wieczysta

Dużym plusem jest lokalizacja. Mieszkanie znajduje się w centrum miasta, w pobliżu market „Mila”, drogeria „Ewa & JA”, szkoła podstawowa, sklep „Dubielak” oraz szybki dostęp do każdej części miasta.

Posiada nowe drzwi wejściowe oraz panele podłogowe położone w każdym pokoju i korytarzu. Kuchnia wyłożona jest płytkami, w łazience zaś gresem drewnopodobnym, do tego zamontowane są halogeny sufitowe. Miesięczny czynsz wynosi zaledwie 200 zł. Na lokal założona jest księga wieczysta.

Dostępne od zaraz. Cena: 102 000 złotych. Kontakt: 502-613-433.


Napisz komentarz

Polecane dla Ciebie

Popularny: 3700 odsłonInformacje22 stycznia, 12:01,

Termy Gostynińskie: Sprawa w toku, ale czy będą zarzuty za niegospodarność?

Termy Gostynińskie: Sprawa w toku, ale czy będą zarzuty za niegospodarność?

Wyznaczony czas do 31 grudnia 2018 r. na wpłynięcie opinii biegłych w sprawie śledztwa przy Termach Gostynińskich został spełniony - informuje Prokuratura Regionalna w Łodzi.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij 11
Jest informacja od Prokuratury Regionalnej w Łodzi

- Opinia biegłych w śledztwie dotyczącym Term Gostynińskich wpłynęła do Prokuratury w zakreślonym terminie. Aktualnie prokurator zapoznaje się z jej treścią, celem podjęcia dalszych decyzji w sprawie – potwierdził naszemu portalowi Krzysztof Bukowiecki, Rzecznik Prasowy Prokuratury Regionalnej w Łodzi.

Chodzi o 7,6 mln zł jakie były burmistrz Gostynina Włodzimierz Śniecikowski nakazał wypłacić ze środków Gminy Miasta Gostynina spółce Termy Gostynińskie za koncepcję i projekt architektoniczny, do którego jak już wiemy Miasto Gostynin nie ma nawet praw autorskich. Zdaniem Najwyższej Izby Kontroli, która przeprowadziła kontrole, było to działanie niegospodarne.

Sześć lat od złożenia zawiadomienia

Przypomnijmy, na początku 2013 roku ABW, NIK i gostynińskie koło Platformy Obywatelskiej złożyły do prokuratury zawiadomienia dotyczące podejrzenia nieprawidłowości w procesie przygotowań do budowy Centralnego Parku Rekreacji, Balneologii, Turystyki i Wypoczynku. Chodziło m.in. o przekazanie spółce Termy Gostynińskie kwoty ponad 7,6 mln zł, mimo że inwestycja nie była realizowana zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami. Wg zawiadamiających ta sytuacja naraziła miasto Gostynin na duże straty.

W kwietniu 2014 roku Prokuratura Okręgowa w Płocku umorzyła śledztwo wobec braku znamion czynu zabronionego tzn. wobec niestwierdzenia przestępstwa. Była to decyzja nieprawomocna i w wyniku zażalenia jakie wniosła Najwyższa Izba Kontroli, Sąd Okręgowy w Płocku prawomocnym postanowieniem nakazał Prokuraturze Okręgowej w Płocku wznowienie śledztwa. Jednocześnie sąd wskazał czynności jakie Prokuratura nie wykonała w prowadzonym dotychczas śledztwie.


Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie