Wczytywanie zawartości

Informacje Gorący temat (czytany 600 razy)

To już dziś. Spotkanie z trójką posłów w Gostyninie


W dniu dzisiejszym (wtorek, 19 września) w Gostyninie o godzinie 18.00 w restauracji Bajka rozpocznie się spotkanie z trójką parlamentarzystów Platformy Obywatelskiej. W ramach cyklu spotkań "Porozmawiajmy o programie" do Gostynina przyjadą Marta Golbik, Gabriela Lenartowicz i Sławomir Nitras.


Wczytywanie zawartości...

Mała korekta w składzie gości, zamiast posłanki Jolanty Hibner (wcześniejsza zapowiedź) do Gostynina przyjedzie posłanka Marta Golbik.

To będzie doskonała okazja do poruszenia wielu ważnych tematów dotyczących obecnej sytuacji w kraju. Nie zabraknie również tych bardzo istotnych dla Gostynina i powiatu gostynińskiego.

 

 


Komentarze


Weź udział w dyskusji

Wczytywanie zawartości

Polecane dla Ciebie

Wczytywanie zawartości...

Wczytywanie zawartości...

Najnowsze informacje
Informacje od partnerów

Galerie zdjęć


Wczytywanie zawartości...

Wczytywanie zawartości...

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies i wykorzystujemy local storage. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących przechowywania danych w przeglądarce oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażasz zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

OK. Zamknij