Wczytywanie zawartości

Informacje Gorący temat (czytany 3600 razy)

Weekendowe kontrole gostynińskiej drogówki. Lepiej zdjąć nogę z gazu


Wczytywanie zawartości...

Nadmierna prędkość jest jedną z przyczyn wypadków drogowych, a zmniejszenie zagrożeń z nią związanych jest jednym z priorytetów zadań Policji. Statystyki wskazują, iż nadal jest główną przyczyną wypadków drogowych.

Dlatego też policjanci mając na uwadze bezpieczeństwo wszystkich użytkowników dróg prowadzą szereg działań dyscyplinujących kierujących, a w trakcie weekendowych działań funkcjonariusze policjanci wykorzystają wszystkie dostępne urządzenia do pomiaru prędkości  m.in. ręczne mierniki prędkości.


Tematy: bezpieczeństwo

Komentarze


  • Główną pryczyną wypadków jest stan nawierzchni a nie prędkość. Gdyby prędkość była przyczyną wypadków to na autostradach musiałyby ginąć tysiące ludzi miesiecznie.

Weź udział w dyskusji

Wczytywanie zawartości

Polecane dla Ciebie

Wczytywanie zawartości...

Wczytywanie zawartości...

Najnowsze informacje
Informacje od partnerów

Galerie zdjęć


Wczytywanie zawartości...

Wczytywanie zawartości...

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies i wykorzystujemy local storage. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących przechowywania danych w przeglądarce oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażasz zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

OK. Zamknij