Informacje 11 marca, 14:24,

Wspomóż Animal Ghost. Niebawem ruszą licytacje w ramach wirtualnej Cegielni

Pod koniec ubiegłego roku, w trosce o zwierzęta, grupa ludzi o dobrych sercach postanowiła wspomóc fundację Animal Ghost i jej podopiecznych organizując akcję charytatywną "Cegielnia".

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij 22
Celem jest wspomaganie działań fundacji, która niestety boryka się z problemami finansowymi z racji dużej ilości podopiecznych


Środki finansowe ze zbiórki zostały przeznaczone na utrzymanie podopiecznych fundacji w Gostyninie i okolicach, na leczenie i sterylizację bezdomnych zwierząt oraz na cele statutowe organizacji.

"We współpracy z fundacją Animal G(h)ost otworzyliśmy wirtualną "Cegielnię", na której zostają wystawione na licytację przedmioty przekazane przez darczyńców. Celem jest wspomaganie działań fundacji, która niestety boryka się z problemami finansowymi z racji dużej ilości podopiecznych" - informuje portal Dona Biskup.

Niebawem ruszą kolejne licytacje w ramach wirtualnej cegielni. Osoby, które chcą wspomóc akcję przekazując fanty kierujemy na stronę: Cegielnia Animal G(h)ost.


Napisz komentarz

Komentarze

Zniechęcony, 11 marca
Szkoda, że nie bierzecie pod uwagę ludzi którzy nie korzystają z facebooka
Popularny: 1300 odsłon Informacje 11 marca, 12:38,

Kiedyś biuro siedziby PiS, dzisiaj lokal przeznaczony do użyczenia

W Biuletynie Informacji Publicznej został opublikowany wykaz lokali użytkowych przeznaczonych do użyczenia na czas nieoznaczony. W wykazie figuruje nieruchomość przy ul. 3 Maja nr 30 w Gostyninie.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij 12
W 2016 roku lokal został wynajęty na biuro senatorsko-poselskie polityków Prawa i Sprawiedliwości: senatora Marka Martynowskiego oraz posła Macieja Wąsika

Lokal ma powierzchnię 76,15 m2. W 2016 roku został wynajęty na biuro senatorsko-poselskie polityków Prawa i Sprawiedliwości: senatora Marka Martynowskiego oraz posła Macieja Wąsika.

Jak czytamy w BIP, przeznaczeniem lokalu i sposobem jego zagospodarowania  jest Dzienny Punkt Wsparcia Osób Uzależnionych i ich Rodzin.

Link do Biuletynu Informacji Publicznej: Wykaz lokali użytkowych przeznaczonych do użyczenia na czas nieoznaczony


Napisz komentarz

Polecane dla Ciebie

Dodaj ogłoszenie