Informacje29 marca, 09:35,

Zawartość kalorii w stripsie kfc. Dane zasakakują

Zawartość kalorii w stripsie kfc. Dane zasakakują

Udostępnij
Udostępnij. To zainteresuje Twoich znajomych

Sprawdziliśmy kaloryczność stripsa kfc. Jeśli chcesz wiedzieć ile kalorii ma ten produkt czytaj dalej. Kalorie w stripsie kfc pochodzą w 30% z białka, 20% z węglowodanów i 51% z tłuszczy.Informacje zawarte w tym artykule pochodzą z serwisu wszystkoojedzeniu.pl. Odwiedź stronę źródłową aby dowiedzieć się dokładnie ile kalorii ma strips kfc, ile waży strips kfc lub poznać jakie wartości odżywcze zawarte są w stripsie kfc, (węglowodany, białko, tłuszcze, indeks glikemiczny, błonnik, gluten itp.)

Możesz także sprawdzić informacje w wersji angielskiej na stronie calories-info.com (link: KFC Strips - calories, nutrition and weight)

Strips kfc - kalorie i wartości odżywcze

Strips kfc zawiera 274 kcal na 100g.

Przykładowo średniej wielkości strips kfc (35 g) to około 96 kalorii (kcal).

Odpowiada to ok. 4% dziennego zapotrzebowania kalorycznego dla dorosłego człowieka o średniej wadze i przeciętnej aktywności fizycznej (Przyjęto dzienne zapotrzebowanie w wysokości 2400kcal).

Aby zobrazować sobie ile to jest, warto zwrócić uwagę, że kalorie które zawiera średniej wielkości strips kfc (35 g) można porównać do kalorii, które zawiera np. 1.5 jabłka, 1 szklanka coli, 0.5 plastra sera żółtego, 0.5 kromki chleba, 0.5 szklanki mleka, 5 łyżeczek cukru.

Do spalenia takiej ilości kalorii trzeba na przykład jeździć na rowerze przez co najmniej 14 minut, pływać przez 11 minut lub biegać przez 10 minut.

Czy strips kfc tuczy i jak wpływa na odchudzanie?

Liczba kalorii w stripsie kfc jest średnia w porównaniu do innych produktów z kategorii produktów gotowych. Spożywanie stripsa kfc wydaje się być też średnim wyborem dla osób na diecie. Nie trudno znaleźć mniej tuczące produkty pośród produktów gotowych.

Inne przydatne informacje

Ile białka jest w stripsie kfc?

Stripsy kfc zawierają 20.25 g białka na 100g.
Średniej wielkości strips kfc (35 g) zawiera ok. 7.1 g białka.

Ile węglowodanów jest w stripsach kfc?

Stripsy kfc zawierają 13.66 g węglowodanów na 100g.
Średniej wielkości strips kfc (35 g) zawiera ok. 4.8 g węglowodanów.

Ile waży strips kfc?

Średniej wielkości strips kfc (część jadalna po obraniu) waży ok. 35g.

Ile błonnika jest w stripsach kfc?

Stripsy kfc zawierają w sobie 1.4 g błonnika na 100g.
Średniej wielkości strips kfc (35 g) zawiera ok. 0.5 g błonnika. Odpowiada to ok. 2% dziennego zapotrzebowania dla dorosłego człowieka. ?

autor/źródło: wszystkoojedzeniu.pl

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie