Komentarz do: Już wkrótce konkurs na dyrektora MCK. Czy będą nowe zmiany? dodany przez: wróciłem

Konkurs!? Zatem jakiś kolejny pisior z Płocka potrzebuje ciepłej posadki. Ale miejscowym wyznawcom nowej siły przewodniej przecież to nie przeszkadza. Alleluja i do przodu.

Wróć do artykułu

Pozostałe komentarze do artykułu

Piotrek, 11.09.2017

Ja dla wszystkich komentujących mam taką propozycje. Może tak byście się nieroby wzieli do roboty. Robić koło pióra to każdy potrafi, oczerniać i krytykować innych. Sami nic nie robicie dla miasta. Krytyka, tylko krytyka Nie rozumiem po co pisac takie złośliwe komentarze i to jeszcze pod jakimiś głupimi nazwami...wróciłem...poszłem. Przecież to świadczy tylko o waszej inteligencjii a właściwie to o jej braku. Wstyd ...a jeżeli coś nie pasuje to może ktoś z was będzie kandydował na stołek dyrektora MCH co?

poszłem, 09.09.2017

A kompetencje jakie ma ta pani Ola? Wystarczy być konfenansjerem z dziewczęcą minką. Dyrektor artystyczny od prowokacji bez widzów. Jeden vice dyrektor już tam wystarczy. Bo jest, tylko o tym nic się nie mówi.

2016, 07.09.2017

Pomimo zarzutów burmistrza pan Zadrożny sprawdził się na stanowisku dyrektora MCK. Lista zasług na rzecz MCK jest długa . Przywrócić go na stanowisko ,a pani Ola niech pełni funkcję dyrektora artystycznego ,na tej płaszczyżnie sprawdza się znakomicie. Nie jestem od udzielania rad, lecz mogłoby to być dobre rozwiązanie.