Komentarz do: Już wkrótce konkurs na dyrektora MCK. Czy będą nowe zmiany? dodany przez: Piotrek

Ja dla wszystkich komentujących mam taką propozycje. Może tak byście się nieroby wzieli do roboty. Robić koło pióra to każdy potrafi, oczerniać i krytykować innych. Sami nic nie robicie dla miasta. Krytyka, tylko krytyka Nie rozumiem po co pisac takie złośliwe komentarze i to jeszcze pod jakimiś głupimi nazwami...wróciłem...poszłem. Przecież to świadczy tylko o waszej inteligencjii a właściwie to o jej braku. Wstyd ...a jeżeli coś nie pasuje to może ktoś z was będzie kandydował na stołek dyrektora MCH co?

Wróć do artykułu

Pozostałe komentarze do artykułu

poszłem, 09.09.2017

A kompetencje jakie ma ta pani Ola? Wystarczy być konfenansjerem z dziewczęcą minką. Dyrektor artystyczny od prowokacji bez widzów. Jeden vice dyrektor już tam wystarczy. Bo jest, tylko o tym nic się nie mówi.

wróciłem, 08.09.2017

Konkurs!? Zatem jakiś kolejny pisior z Płocka potrzebuje ciepłej posadki. Ale miejscowym wyznawcom nowej siły przewodniej przecież to nie przeszkadza. Alleluja i do przodu.

2016, 07.09.2017

Pomimo zarzutów burmistrza pan Zadrożny sprawdził się na stanowisku dyrektora MCK. Lista zasług na rzecz MCK jest długa . Przywrócić go na stanowisko ,a pani Ola niech pełni funkcję dyrektora artystycznego ,na tej płaszczyżnie sprawdza się znakomicie. Nie jestem od udzielania rad, lecz mogłoby to być dobre rozwiązanie.