800 odsłonInformacje21 października 2017, 22:56,

Przegrana z Ożarowem. Coraz gorsza sytuacja w tabeli seniorów Mazura

Po wygranej w Pucharze Płockiego OZPN seniorzy Mazura wrócili do ligowej rzeczywistości. Niestety, w 12 kolejce IV Ligi Mazowieckiej nasz zespól przegrał z Ożarowianką Ożarów Mazowiecki na własnym boisku 0:2.

Rywale Mazura przed tym meczem mieli atut, gdyż byli wypoczęci, gdyż ostatni mecz grali dwa tygodnie temu. Mazur z kolei rozgrywał 3 mecz w przeciągu 7 dni.

Pierwsze minuty to lekka przewaga gospodarzy, jednak w 37 minucie fatalny błąd i nieporozumienie w szeregach obrony Mazura wykorzystał wychodząc na czystą pozycję z bramkarzem Adrianem Rakiem Artur Dębiec.

W drugiej połowie mimo kilku prób, Mazur nie strzelił bramki, trafili za to goście. W 72 minucie do niemal pustej bramki po stracie piłki w środku pola przez Mazur i zespołowej akcji trafił Paweł Jabłoński.

Niestety, porażka spowodowała, że podopieczni trenera Waldemara Figurskiego w tabeli IV Ligi Mazowieckiej spadli z 10 na 12 miejsce.

Kolejna szansa na powiększenie dorobku punktowego w 13 kolejce – Mazur zagra na wyjeździe w sobotę, 28 października 2017 r. o g. 11:00 w Łomiankach z tamtejszych KS Łomianki.

Mazur Gostynin – KS Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 0:2

Bramki: 37' Artur Dębiec, 72' Paweł Jabłoński

Mazur: Adrian Rak – Jarosław Kułaga, Bartłomiej Dębicki, Patryk Matusiak, Arkadiusz Wróblewski, Bartosz Wiśniewski (67' Eryk Przbylski), Mateusz Ostrowski, Damian Surmak (74' Damian Konwerski), Rafał Wilamowski (74' Patryk Gronalewski), Gracjan Sobczak (46' Michał Matecki), Bartosz Komorowski; trener: Waldemar Figurski

Ożarowianka: Mateusz Baj – Łukasz Jasiński, Stefan Trawiński, Mateusz Kazimierczuk (24' Łukasz Jarnicki), Łukasz Trojanowski, Rafał Kalbarczyk, Bartosz Kwiatkowski, Paweł Jabłoński, Artur Dębiec, Tomasz Żebrowski (82' Bartłomiej Rutkowski), Krzysztof Pikus (69' Michał Wiweger); trener: Andrzej Malinowski

żółte kartki: Ostrowski, Wiśniewski – Żebrowski, Kalbarczyk,