Asystent działu Sprzedaży i Marketingu

Asystent działu Sprzedaży i Marketingu
Treść ogłoszenia:
KIM JESTEŚMY:
Jako producent drzew, krzewów owocowych i roślin ozdobnych działamy od 2007 roku. Naszymi klientami są największe europejskie sieci handlowe. W 2023 roku zdobyliśmy brązowy medal w kategorii Gotowe Rośliny i Drzewa w konkursie International Grower of the Year 2023 AIPH. Posiadamy certyfikat GLOBALG.A.P. W Fructoplant wierzymy, że sukces to przede wszystkim nasz Zespół, który obecnie chcemy poszerzyć o Specjalistkę/Specjalistę ds. obsługi klienta.
KOGO SZUKAMY:
Utalentowanej/go Kandydatki/Kandydata chcącego/chcącej rozwijać się w kierunku administracji sprzedaży z pierwszymi doświadczeniami dot. pracy administracyjnej i znajomością programu Excel.

TWOJE ZADANIA:
Asystent będzie odpowiedzialny za właściwy przepływ informacji pomiędzy klientami, a odpowiednimi jednostkami organizacyjnymi firmy. Do codziennych zadań będzie należał również nadzór nad procesem realizacji zamówień, prawidłowa aktualizacja wewnętrznych plików sprzedażowych oraz sporządzanie dokumentacji i raportów związanych z obsługą klienta. Ponadto w jego zakresie działań znajdzie się skuteczne budowanie i utrzymywanie trwałych relacji biznesowych z Klientami.
OCZEKUJEMY:
• doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku z podobną odpowiedzialnością;
• bardzo dobrej znajomości pakietu Office (Excel jest programem, na którym codziennie pracujemy);
• motywacji do rozwoju;
• wysoko rozwiniętego poczucia odpowiedzialności za przekazane do realizacji zadania;
• sumienności i dokładności;
• komunikatywnej znajomości angielskiego (mile widziana);
CO CHCEMY CI ZAOFEROWAĆ:
• stabilne zatrudnienie w rozwijającej się strukturze;
• możliwość rozwoju- jasna ścieżka kariery;
• atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy;
• otwartość firmy na Twoją inicjatywę, samodzielność i pomysły;
• możliwość powiększania Twoich kwalifikacji językowych poprzez dostęp do platformy językowej (angielski, niemiecki, hiszpański);
• dostęp do biblioteki firmowej;

Brzmi ciekawie? Prześlij nam CV i list motywacyjny. Może to właśnie na Ciebie czekamy!
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dołączenie do aplikacji poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Fructoplant Sp. z o.o. z siedzibą w Gąbinie zgodnie z ustawą z dnia
29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922).”
Informujemy, że Administratorem danych jest Fructoplant Sp. z o.o. z siedzibą w Gąbinie przy ul. Kielniki 2E. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.


Dodane przez: Fructoplant, 4 dni temu
ID ogłoszenia: 192263, oglądano: 126 razy
Dodaj ogłoszenie