Popularny: 800 odsłonOgłoszeniaDam Pracę

Asystentka ds. Administracyjnych

Treść ogłoszenia:

Fructoplant Sp. z o.o. producent i dystrybutor drzew i krzewów owocowych, roślin ozdobnych oraz róż, w związku z rozwojem firmy, do siedziby w Gąbinie k. Płocka poszukuje osoby na stanowisko:

Obowiązki:

• prowadzenie i obsługa biura Spółki

• współpraca z dostawcami zewnętrznymi

• planowanie i realizacja zaopatrzenia administracyjno-biurowego

• zarządzanie obiegiem dokumentów

• organizacja i obsługa spotkań biznesowych

• realizacja zadań zleconych

Wymagania:

• inicjatywa i zaangażowanie

• operatywność i samodzielność w działaniu

• komunikatywność i otwartość w kontaktach interpersonalnych

• terminowość i odpowiedzialność

• dobra znajomość obsługi komputera

• wysoka kultura osobista oraz miła aparycja

• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

• znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy stabilne zatrudnienie w rozwijającej się strukturze, atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy, możliwość powiększania zakresu kwalifikacji poprzez zdobywanie nowych doświadczeń zawodowych.

Osoby zainteresowane pracą, prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego wraz ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji na adres:

rekrutacja@fructoplant.pl

Dodane przez: Fructoplant, 24 listopada 2015
ID ogłoszenia: 26821, oglądano: 788 razy
Dodaj ogłoszenie