Blacharz Warsztatowiec Niemcy

Treść ogłoszenia:
Blacharz izolacji przemysłowych – Warsztatowiec

Praca: 2 lata lub na stałe (w zależności od dostępności kandydata)

Miejsce pracy: Niemcy

Wymagania:
 Doświadczenie w pracy na warsztatach centralnych
 Znajomość rysunku izometrycznego i obmiarowania
 Samodzielność
 Certyfikat VCA/SCC – w przypadku ich braku, pomagamy zdobyć
 Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie co najmniej podstawowym lub
chęć nauki

Zadania:
 Przygotowywanie/produkcja elementów konstrukcyjnych oraz płaszczy ochronnych izolacji
przemysłowych
 wykonywanie konstrukcji wsporczych i nośnych izolacji przemysłowych

OFERUJEMY:
 Elastyczny system zatrudnienia
 Rotacje: 3 tygodnie w pracy 1 tydzień w domu
 Wynagrodzenie zależne od doświadczenia i posiadanych kwalifikacji / certyfikatów
 Możliwość stałej pracy
 Objęcie systemami socjalnymi i emerytalnymi w kraju delegowania

Dodane przez: VP, 17 listopada
ID ogłoszenia: 176095
Dodaj ogłoszenie