Elektromonter

Treść ogłoszenia:
Dla naszego Klienta, firmy z branży spożywczej, poszukujemy pracownika na stanowisko elektromonter

Miejsce pracy: Kutno

oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie

- umowa o pracę tymczasową (płatny urlop i nadgodziny, dodatek nocny, ZUS)

- pracę w systemie 3 zmianowym

- miła atmosfera z praktyką poszanowania pracownika

- pakiet benefitów Randstad PLUS

zadania

· zapewnienie utrzymania ciągłości pracy i sprawności instalacji oraz maszyn i urządzeń w zakładzie

· diagnozowanie, ocena i usuwanie przyczyn usterek technicznych

· udział w analizowaniu przyczyn awarii i podejmowaniu działań zapobiegawczych

· serwisowanie i przeglądy maszyn

· współudział w opracowywaniu planu przeglądów i napraw

· prowadzenie prac konserwacyjno-remontowych

· współpracę z serwisami zewnętrznymi

· przekazywanie informacji o zauważonych nieprawidłowościach i zaistniałych problemach

· współudział w realizacji inwestycji i modernizacji oraz poprawy pracy urządzeń

· aktualizacja i dbałość o stan dokumentacji technicznej

oczekujemy

- wykształcenie min. średnie techniczne

- doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej

- umiejętność rozwiązywania problemów technicznych w warunkach stresu

- gotowość do pracy w systemie zmianowym

- mile widziana znajomość języka angielskiego

- mile widziane uprawnienia energetyczne SEP

- mile widziane umiejętność czytania schematów elektrycznych, pneumatycznych i mechanicznych

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Zainteresowany?

Zadzwoń lub napisz 697 870 739 , sandra.szczypinska@randstad.pl

Dodane przez: Sandra Szczypińska, Randstad Polska, 12 lutego 2018
ID ogłoszenia: 114573, oglądano: 162 razy
Dodaj ogłoszenie