Ogłoszenia Gostynin

Elektromonter

Dla naszego Klienta, firmy z branży spożywczej, poszukujemy pracownika na stanowisko elektromonter

Miejsce pracy: Kutno

oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie
- umowa o pracę tymczasową (płatny urlop i nadgodziny, dodatek nocny, ZUS)
- pracę w systemie 3 zmianowym
- miła atmosfera z praktyką poszanowania pracownika
- pakiet benefitów Randstad PLUS

zadania

· zapewnienie utrzymania ciągłości pracy i sprawności instalacji oraz maszyn i urządzeń w zakładzie
· diagnozowanie, ocena i usuwanie przyczyn usterek technicznych
· udział w analizowaniu przyczyn awarii i podejmowaniu działań zapobiegawczych
· serwisowanie i przeglądy maszyn
· współudział w opracowywaniu planu przeglądów i napraw
· prowadzenie prac konserwacyjno-remontowych
· współpracę z serwisami zewnętrznymi
· przekazywanie informacji o zauważonych nieprawidłowościach i zaistniałych problemach
· współudział w realizacji inwestycji i modernizacji oraz poprawy pracy urządzeń
· aktualizacja i dbałość o stan dokumentacji technicznej

oczekujemy

- wykształcenie min. średnie techniczne
- doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej
- umiejętność rozwiązywania problemów technicznych w warunkach stresu
- gotowość do pracy w systemie zmianowym
- mile widziana znajomość języka angielskiego
- mile widziane uprawnienia energetyczne SEP
- mile widziane umiejętność czytania schematów elektrycznych, pneumatycznych i mechanicznych

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Zainteresowany?
Zadzwoń lub napisz 697 870 739 , sandra.szczypinska@randstad.pl

Wczytywanie zawartości...

cena:nie podano

Kategorie: Dam Pracę

Wyświetlono: 147 razy

Polecane dla Ciebie

Popularne ogłoszenia z kategorii: Dam Pracę Gostynin

Dam Pracę, Praca dla każdego

Praca dla każdego

Dam Pracę, KIEROWCA KAT.B

KIEROWCA KAT.B

Dam Pracę, Zatrudnimy doradcę klienta

Zatrudnimy doradcę klienta

Dam Pracę, Wózkowy

Wózkowy

cena: Sprawdź cenę

Wyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy

Możesz również wysłać email bezpośrednio do ogłoszeniodawcy, korzystając ze swojej skrzynki pocztowej
Wyświetl email ogłoszeniodawcy

Galerie zdjęć

Bezpieczeństwo i prywatność

W ramach serwisu wspólnie z naszymi partnerami wykorzystujemy także technologie profilowania reklam.

Szczegółowe informacje na temat zarządzania Twoją prywatością:

Polityka Prywatności

Zostałem poinformowany. Zamknij