Ogłoszenia Gostynin

Główny Księgowy / Księgowa

Firma FENZO Sp. z o.o. zatrudni osobę na stanowisko Główny Księgowy / Księgowa.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- niezbędne narzędzia pracy,
- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- pracę w młodym, energicznym zespole.

Wymagamy:
- wykształcenia kierunkowego,
- min. 3 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku księgowej / księgowego,
- szerokiej wiedzy z obszaru rachunkowości finansowej i zarządczej,
- znajomości przepisów prawa podatkowego,
- mile widziana znajomość języków (język angielski, niemiecki).

Obowiązki:
- prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami,
- weryfikacja i ewidencja dokumentów księgowych,
- samodzielne sporządzanie sprawozdań finansowych spółki z o.o.,
- przygotowywanie raportów i rozliczeń podatkowych,
- przygotowywanie analiz, bilansów i sprawozdań księgowych,
- współpraca przy kształtowaniu i realizacji strategii finansowej firmy,
- analiza procesów w przedsiębiorstwie pod kątem finansowym oraz proponowanie optymalizacji i usprawnień.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wysłanie aplikacji (CV, list motywacyjny) na adres kontakt@fenzo.pl i/lub kontakt telefoniczny pod numerem 883 688 330.

Wczytywanie zawartości...

cena:nie podano

Kategorie: Dam Pracę

Wyświetlono: 150 razy

Polecane dla Ciebie

Popularne ogłoszenia z kategorii: Dam Pracę Gostynin

Dam Pracę, Praca dla każdego

Praca dla każdego

Dam Pracę, KIEROWCA KAT.B

KIEROWCA KAT.B

Dam Pracę, Zatrudnimy doradcę klienta

Zatrudnimy doradcę klienta

Dam Pracę, Wózkowy

Wózkowy

cena: Sprawdź cenę

Wyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy

Możesz również wysłać email bezpośrednio do ogłoszeniodawcy, korzystając ze swojej skrzynki pocztowej
Wyświetl email ogłoszeniodawcy

Galerie zdjęć

Bezpieczeństwo i prywatność

W ramach serwisu wspólnie z naszymi partnerami wykorzystujemy także technologie profilowania reklam.

Szczegółowe informacje na temat zarządzania Twoją prywatością:

Polityka Prywatności

Zostałem poinformowany. Zamknij