Ogłoszenia Gostynin

Handlowiec/Magazynier

W związku z dynamicznym rozwojem firma K-PROJEKT zatrudni osobę na stanowisko Sprzedawca/Magazynier.

Najważniejsze obowiązki:
- aktywne pozyskiwanie nowych i obsługa dotychczasowych klientów,
- budowanie długofalowych i pozytywnych relacji z klientami,
- realizacja celów sprzedażowych na podległym terenie,
- analiza rynku pod kątem działań firm konkurencyjnych.
Wymagania:
- prawo jazdy kategorii B,
- umiejętność obsługi komputera (MS Office),
- wysoka kultura osobista,
- nastawienie na realizację celów,
- bardzo dobra organizacja pracy,
- dyspozycyjność
- mile widziane uprawnienia na jezdniowe wózki widłowe.
Oferujemy:
- pracę w stabilnej Firmie,
- atrakcyjne warunki zatrudnienia,
- narzędzia pracy: samochód, telefon, laptop,
- umowę o pracę,
- możliwość rozwoju i realizacji ambicji zawodowych

Wczytywanie zawartości...

cena:nie podano

Kategorie: Dam Pracę

Wyświetlono: 348 razy

Polecane dla Ciebie

Popularne ogłoszenia z kategorii: Dam Pracę Gostynin

Dam Pracę, Zatrudnię

Zatrudnię

Dam Pracę, Szukam Pracownika Biurowego

Szukam Pracownika Biurowego

Dam Pracę, Dodatkowa praca

Dodatkowa praca

cena: Sprawdź cenę

Dam Pracę, Praca - pracownik produkcji

Praca - pracownik produkcji

Wyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy

Możesz również wysłać email bezpośrednio do ogłoszeniodawcy, korzystając ze swojej skrzynki pocztowej
Wyświetl email ogłoszeniodawcy

Galerie zdjęć

Bezpieczeństwo i prywatność

W ramach serwisu wspólnie z naszymi partnerami wykorzystujemy także technologie profilowania reklam.

Szczegółowe informacje na temat zarządzania Twoją prywatością:

Polityka Prywatności

Zostałem poinformowany. Zamknij