Ogłoszenia Gostynin

Koordynator działań Call Center

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie poszukujemy Kandydata/-tki na stanowisko:

Nr ref.: KCC/03/2018/PLO

Miejsce pracy: Kutno

Zadania:
•Kontrola list obecności pracowników,
•Nadzór nad poprawnością raportów,
•Rozwiązywanie problemów oraz prowadzenie indywidualnych projektów i zadań.
Wymagania:
•Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w Call Center,
•Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
•Umiejętność organizacji pracy własnej,
•Zaangażowanie w powierzone obowiązki i inicjatywa w pracy,
•Samodzielność, systematyczność, odpowiedzialność.
Oferujemy:
•Umowa o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
•Atrakcyjne wynagrodzenie, prowizja od wyników pracy,

Oferta dotyczy pracy stałej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV z podaniem Nr ref.: KCC/03/2018/PLO na adres Email: anna.zoltowska@adecco.com

Wczytywanie zawartości...

cena:do negocjacji

Kategorie: Dam Pracę

Wyświetlono: 145 razy

Polecane dla Ciebie

Popularne ogłoszenia z kategorii: Dam Pracę Gostynin

Dam Pracę, Szukam Pracownika Biurowego

Szukam Pracownika Biurowego

Dam Pracę, Praca - pracownik produkcji

Praca - pracownik produkcji

Dam Pracę, Zatrudnię

Zatrudnię

Dam Pracę, Sprzątanie domu

Sprzątanie domu

Wyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy

Możesz również wysłać email bezpośrednio do ogłoszeniodawcy, korzystając ze swojej skrzynki pocztowej
Wyświetl email ogłoszeniodawcy

Galerie zdjęć

Bezpieczeństwo i prywatność

W ramach serwisu wspólnie z naszymi partnerami wykorzystujemy także technologie profilowania reklam.

Szczegółowe informacje na temat zarządzania Twoją prywatością:

Polityka Prywatności

Zostałem poinformowany. Zamknij