Ogłoszenia Gostynin

Koordynator działań Call Center

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie poszukujemy Kandydata/-tki na stanowisko:

Nr ref.: KCC/03/2018/PLO

Miejsce pracy: Kutno

Zadania:
•Kontrola list obecności pracowników,
•Nadzór nad poprawnością raportów,
•Rozwiązywanie problemów oraz prowadzenie indywidualnych projektów i zadań.
Wymagania:
•Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w Call Center,
•Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
•Umiejętność organizacji pracy własnej,
•Zaangażowanie w powierzone obowiązki i inicjatywa w pracy,
•Samodzielność, systematyczność, odpowiedzialność.
Oferujemy:
•Umowa o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
•Atrakcyjne wynagrodzenie, prowizja od wyników pracy,

Oferta dotyczy pracy stałej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV z podaniem Nr ref.: KCC/03/2018/PLO na adres Email: anna.zoltowska@adecco.com

Wczytywanie zawartości...

cena:do negocjacji

Kategorie: Dam Pracę

Wyświetlono: 140 razy

Polecane dla Ciebie

Popularne ogłoszenia z kategorii: Dam Pracę Gostynin

Dam Pracę, Praca dla każdego

Praca dla każdego

Dam Pracę, KIEROWCA KAT.B

KIEROWCA KAT.B

Dam Pracę, Zatrudnimy doradcę klienta

Zatrudnimy doradcę klienta

Dam Pracę, Wózkowy

Wózkowy

cena: Sprawdź cenę

Wyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy

Możesz również wysłać email bezpośrednio do ogłoszeniodawcy, korzystając ze swojej skrzynki pocztowej
Wyświetl email ogłoszeniodawcy

Galerie zdjęć

Bezpieczeństwo i prywatność

W ramach serwisu wspólnie z naszymi partnerami wykorzystujemy także technologie profilowania reklam.

Szczegółowe informacje na temat zarządzania Twoją prywatością:

Polityka Prywatności

Zostałem poinformowany. Zamknij