Ogłoszenia Gostynin

Majster robót elektrycznych

Rzetelna firma z 30-letnią tradycją zajmująca się montażem instalacji elektrycznych w Polsce i za granicą zatrudni:

MAJSTRA ROBÓT ELEKTRYCZNYCH

Miejsce pracy: Hamburg, Frankfurt, Essen

Zadania:
• Kierowanie i nadzór nad prawidłową realizacją robót w zakresie instalacji elektrycznych

Wymagania:
• Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśmie
• Bardzo dobra organizacja pracy
• Doświadczenie w prowadzeniu robót elektrycznych

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Komfortowe zakwaterowanie
• Atrakcyjne wynagrodzenie + premie
• Koszty przejazdów i zakwaterowania ponosi Pracodawca
• Na miejscu samochód do dyspozycji
• Dofinansowanie do nauki oraz szkoleń zawodowych
• Dofinansowanie do wczasów, karta Multisport

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji
lub kontakt telefoniczny z Anną Rydzewską pod nr: 518 215 122
e-mail: anna.rydzewska@top-manager.pl

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 13 471

Wczytywanie zawartości...

cena:1zł

Kategorie: Dam Pracę / Sprzedam

Wyświetlono: 119 razy

Polecane dla Ciebie

Popularne ogłoszenia z kategorii: Dam Pracę Gostynin

Dam Pracę, Szukam Pracownika Biurowego

Szukam Pracownika Biurowego

Dam Pracę, Praca - pracownik produkcji

Praca - pracownik produkcji

Dam Pracę, Zatrudnię

Zatrudnię

Dam Pracę, Sprzątanie domu

Sprzątanie domu

Wyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy

Możesz również wysłać email bezpośrednio do ogłoszeniodawcy, korzystając ze swojej skrzynki pocztowej
Wyświetl email ogłoszeniodawcy

Galerie zdjęć

Bezpieczeństwo i prywatność

W ramach serwisu wspólnie z naszymi partnerami wykorzystujemy także technologie profilowania reklam.

Szczegółowe informacje na temat zarządzania Twoją prywatością:

Polityka Prywatności

Zostałem poinformowany. Zamknij