PIEC NADMUCHOWY PN1 10-12 kW + wentylator

PIEC NADMUCHOWY PN1 10-12 kW + wentylator
Treść ogłoszenia:
PRODUKT Z PEŁNYM CERTYFIKATEM CE – EKOPROJEKT

Parametry techniczne pieca:

moc grzewcza pieca: 10 ~12 kW
temperatura wydmuchiwanego powietrza: 180 ~ 220 °C
wysokość całkowita: 970 mm
szerokość całkowita: 350 mm x 630 mm
waga pieca: 95 kg
Średnica rur nadmuchowych: 100 mm
Średnica rury kominowej: 120 mm
wymiary paleniska: szerokość: 280 mm x głębokość: 340 mm x wysokość: 430 mm
wyłożenie paleniska: 15 cegieł szamotowych
innowacyjna konstrukcja płaszcza powietrznego otaczającego w pełni palenisko dla uzyskania maksimum wydajności grzewczej,
Piec nadmuchowy PN 1 to niewielkie wygodne urządzenie grzewcze, które świetnie sprawdza się w ogrzewaniu niewielkich pomieszczeń przemysłowych jak warsztaty, suszarnie, tunele czy garaże.
Opalany tradycyjnymi paliwami stałymi jak drewno węgiel czy brykiet stanowi tanie i efektywne źródła ciepła. Nie zalecamy spalania w piecu wysokokalorycznych paliw jak np. koks, bo może to spowodować uszkodzenie żeliwnego rusztu.
Nasz piec z nadmuchem posiada wygodne duże drzwi paleniska i popielnika z klapką do regulacji ciągu powietrza pod ruszt. Drzwiczki są uszczelnione sznurem technicznym z włókna szklanego co gwarantuje szczelne zamknięcie komory spalania.

Deflektor płomienia umieszczony w górnej części paleniska skutecznie ogranicza przedostawanie się nagrzanych spalin bezpośrednio do komina, co znacznie podnosi efektywność spalania, wydajność pieca i zmniejsz konieczność częstego załadunku paleniska.

W wylocie kominowym zainstalowany jest ręczny regulator ciągu, który również znacząco wpływa na efektywność wykorzystania paliwa. Przesłony umieszczone w płaszczu powietrznym wymuszają dodatkową cyrkulację powietrza co sprawia że dobrze ogrzane wylatuje przez otwory nadmuchowe w płycie górnej pieca.

cena: 1950 zł

Dodane przez: Hurtownia Narzędzi METALOWIEC, 5 lutego
ID ogłoszenia: 198394
Dodaj ogłoszenie