PIEC NADMUCHOWY PNO2 z nadmuchem 35kW wentylator + sterownik

PIEC NADMUCHOWY PNO2 z nadmuchem 35kW wentylator + sterownik
Treść ogłoszenia:
DUŻY PIEC NADMUCHOWY O BARDZO POJEMNEJ KOMORZE SPALANIA 100 X 55 X 45 cm.

WYJĄTKOWA EFEKTYWNOŚĆ I BARDZO SZYBKI CZAS NAGRZEWANIA!

WYDAJNY WENTYLATOR 400mm I NOWOCZESNY STEROWNIK Z REGULACJĄ OBROTÓW W ZESTAWIE!

Wyjątkowo wydajny nowoczesny przemysłowy piec nadmuchowy jest przeznaczony do ogrzewania hal przemysłowych, suszarni, lakierni, warsztatów, garaży, tuneli foliowych, itp. Innowacyjna konstrukcja pieca zapewnia efektywne i wydajne ogrzewanie, bardzo szybkie nagrzewanie i skuteczną wymianę powietrza.

Piec przeznaczony jest do opalania drewnem, w szczególności dużymi obałkami drewna, kantówkami, deskami nawet do 100 cm długości bez konieczności cięcia ich na mniejsze elementy.

Specjalnie zaprojektowany kształt pieca – OKTAGON – ma na celu zapewnienie maksymalnej wydajności i efektywne wykorzystanie powierzchni paleniska. Kształt pieca – płaszcza powietrza – zapewnia płynną cyrkulację i wydajność nadmuchu.

Bardzo duża i pojemna komora spalania 100x55x45 i ruszt na całej długości paleniska gwarantuje skuteczne spalanie opału i dużą wydajność cieplną. Ruszt stalowy spawany z pręta zbrojonego o średnicy 14 mm wzmocniony prętami poprzecznymi. Piec wykonany z grubej blachy, komora spalania – 5 mm, korpus, nogi, elementy konstrukcji – 3 mm.

Komora spalania otoczona jest wydajnym płaszczem powietrznym, w którym powietrze bardzo szybko nagrzewa się i jest transportowane do czterech wylotów powietrza o średnicach ϕ=150 mm, umieszczonych na górnej i bocznych płytach pieca przez wydajny wentylator o średnicy ϕ=400 mm i wydatku 4650 m3/h. Dodatkowe przysłony wewnątrz komory spalania – deflektor płomienia – dla efektywnego wykorzystania spalin, ogranicza ucieczkę gorących spalin do komina bez nadmiernej utraty ciepła.

cena: 5150 zł

Dodane przez: Hurtownia Narzędzi METALOWIEC, 5 lutego
ID ogłoszenia: 198395
Dodaj ogłoszenie