Pielęgniarz/Pielęgniarka - praca w Niemczech

Treść ogłoszenia:
Niemiecka firma HS-Dienstleistungen poszukuje pracowników z doświadczeniem na stanowisko Pielęgniarka/ Pielęgniarz

Prosimy o podanie stanowiska i nr referencyjnego w tytule wiadomości.
Numer referencyjny: 0111

Miejsce pracy: Moerikestrasse 5, 89547 Gerstetten
Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Gastamo Job Service to polska agencja pośrednictwa pracy za granicą o nr. 13346 KRAZ.
Przedstawiona oferta należy do pracodawcy zagranicznego. Kandydat będzie zatrudniony u pracodawcy zagranicznego na warunkach obowiązujących w danym kraju.

Obowiązki: opieka pielęgnacyjna nad pacjentem, współudział w zabiegach diagnostycznych i leczniczych.

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość j. niemieckiego
- wykształcenie średnie medyczne lub wyższe
- doświadczenie w zawodzie min. rok
- cierpliwość, wysoka kultura osobista

Oferujemy:
- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach
- WYNAGRODZENIE 1600 – 2400 euro brutto
- zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: biuro@gastamo.pl
Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.
Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 12 379 44 44

Dodane przez: Piotr, 12 marca
ID ogłoszenia: 145244, oglądano: 163 razy
Dodaj ogłoszenie