Popularny: 700 odsłonOgłoszeniaDam PracęSprzedam

Praca dla Stażystów na stanowisko fakturzysta

Treść ogłoszenia:
W ramach Programach Stażowego ART – MAR 2019 poszukujemy STAŻYSTÓW na stanowisko fakturzysta.

Opis stanowiska:
Zatrudniona na tym stanowisku osoba odpowiedzialna będzie za:
• prawidłowe przyjmowanie i wprowadzanie umów zgodnie z procedurami firmy,
• nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów między działem handlowym a działem księgowości
• wystawianie faktur sprzedaży
• wystawianie not korygujących i faktur korygujących
• sporządzanie bieżącej dokumentacji wewnętrznej
Wymagania:
• wykształcenie min. średnie,
• znajomość obsługi komputera i pakietu OFFICE
• mile widziana znajomość programu WAPRO MAG
• dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
• pracę w stabilnej firmie,
• realną możliwość zatrudnienia po zakończeniu stażu

cena: 09-500 zł

Dodane przez: Artur, 11 lipca
ID ogłoszenia: 149223, oglądano: 745 razy
Dodaj ogłoszenie