Ogłoszenia Gostynin

Pracownik Prefabrykatów-Praca Od Zaraz

Polska firma budowlana o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim, która od 10 lat realizuje kompleksowo inwestycje na terenie Belgii, poszukuje pracowników.

Obecnie poszukujemy PRACOWNIKA FABRYKI PREFABRYKATÓW/ ZBROJARZA Z UMIEJĘTNOŚCIĄ SPAWANIA

Praca od zaraz w Belgii, miejscowość Sint Truiden

Opis stanowiska:
- praca w fabryce produkującej prefabrykaty
- spawanie zbrojeń ( uprawnienia nie są wymagane )
- drobne prace sterowane komputerowo ( Maszyna CNC)
- 10-11 h dziennie, 17-19 Euro/h
- praca jako podwykonawca na własnej działalności gospodarczej

Wymagania:
- umiejętność spawania zbrojeń (uprawnienia nie są wymagane)
- znajomość języka angielski lub niemiecki pozwalająca zrozumieć polecenia
- mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego

Więcej informacji pod numerem telefonu: 510 926184
Wyrażając zgodę na wzięcie udziału procesie rekrutacji, należy pamiętać o zamieszczeniu klauzuli zgody na przetwarzanie danych w swojej aplikacji.
Administrator danych: Regess Sp. z o.o.

Podwykonawco pamiętaj!
Buduj razem firmą budowlaną Regess, która posiada własny kapitał i zabezpieczenia majątkowe. Oznacza to, że otrzymasz swoje wynagrodzenie w terminie - niezależnie od tego, kiedy inwestor wypłaci nam transze

Wczytywanie zawartości...

cena:nie podano

Kategorie: Dam Pracę

Wyświetlono: 276 razy

Polecane dla Ciebie

Popularne ogłoszenia z kategorii: Dam Pracę Gostynin

Dam Pracę, Zatrudnię

Zatrudnię

Dam Pracę, ZATRUDNIĘ OSOBĘ NA STANOWISKO SPRZEDACA

ZATRUDNIĘ OSOBĘ NA STANOWISKO SPRZEDACA

cena: Sprawdź cenę

Dam Pracę, Dam PRACĘ dla każdego 400 PLN w 3-4 godziny ( dla osób z paszportem )

Dam PRACĘ dla każdego 400 PLN w 3-4 godziny ( dla osób z paszportem )

Dam Pracę, Kwalifikowany Pracownik Ochrony Fizycznej

Kwalifikowany Pracownik Ochrony Fizycznej

Wyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy

Możesz również wysłać email bezpośrednio do ogłoszeniodawcy, korzystając ze swojej skrzynki pocztowej
Wyświetl email ogłoszeniodawcy

Galerie zdjęć

Bezpieczeństwo i prywatność

W ramach serwisu wspólnie z naszymi partnerami wykorzystujemy także technologie profilowania reklam.

Szczegółowe informacje na temat zarządzania Twoją prywatością:

Polityka Prywatności

Zostałem poinformowany. Zamknij