Popularny: 1200 odsłonOgłoszeniaDam PracęSprzedam

Pracownik Stacji Paliw

Treść ogłoszenia:
Zatrudnię pracowników na stanowiska:
1. Kasjer/sprzedawca
2. Pracownik techniczny

Opis stanowiska:
Twoim głównym zadaniem będzie zapewnienie doskonałej obsługi klienta, współpraca z zespołem w zakresie sprzedaży produktów oraz dbanie o czystość i bezpieczeństwo stacji.

Główne obowiązki:
- Obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy
- Sprzedaż produktów i usług Shell
- Budowanie pozytywnego wizerunku stacji
- Prace porządkowe
- Obsługa kasy fiskalnej
- Dbanie o odpowiednią ekspozycję towarów
- Osiąganie celów sprzedażowych

Od kandydatów oczekujemy:
- Umiejętności pracy w zespole
- Życzliwego podejścia do współpracowników i klientów
- Zaangażowania i motywacji do pracy
- Gotowości do pracy zmianowej oraz w weekendy

Oferujemy:
- Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin
- Stabilne zatrudnienie i umowę o pracę
- Atrakcyjny system premii i nagród
CV proszę wysyłać na adres e-mail: 1084@shellpl.pl lub przekazać osobiście na stacji: Legarda 15A, 09-500 Gostynin

Klauzula informacyjna:
1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Firma PW Damian Nowicki z siedzibą w Legarda 15A, 09-500 Gostynin, adres e-mail: 1084@shellpl.pl .
2. Dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy.
3. Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych, przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.
4. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji / przez okres 1 roku od momentu otrzymania od Ciebie aplikacji.
5. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem e-mail 1084@shellpl.pl. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
6. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych.

Dodane przez: Damian Nowicki, 31 października
ID ogłoszenia: 152684, oglądano: 1161 razy
Dodaj ogłoszenie