Przedstawiciel handlowy ds. fotowoltaiki

Treść ogłoszenia:
W związku z dynamicznym rozwojem firmy branży fotowoltaicznej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Przedstawiciel Handlowy / Doradca Energetyczny

Zakres obowiązków:
- Realizowanie działań sprzedażowych w regionie
- Dbałość o wizerunek marki

Wymagania:
- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- Doświadczenie w sprzedaży B2C
- Umiejętność aktywnej pracy w terenie i nastawienie na cel
- Wysoko rozwinięte umiejętności handlowe i negocjacyjne
- Samodzielność i umiejętność dobrej organizacji czasu
- Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
- Leady sprzedażowe
- Wysokie wynagrodzenie
- Szkolenie

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.
Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV ze zdjęciem wraz z klauzulą („Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

cena: 2000-20000pln

Dodane przez: Michał, 14 października
ID ogłoszenia: 163870, oglądano: 148 razy
Dodaj ogłoszenie