1800 odsłonInformacje22 października 2018, 16:51,

Błyskawica Lucień zagrała do końca i zdobyła 3 punkty

Gra do ostatniej minuty przyniosła efekty

Ambicją i wolą walki wykazała się drużyna Błyskawicy Lucień w meczu piłkarskiej 10 kolejki Płockiej Ligi Okręgowej. Lucienianie w sobotę, 20 października wygrali 3:2 na wyjeździe w Bielsku , mimo iż przegrywali 1:2.

Mecz rozpoczął się po myśli Błyskawicy, już po pierwszej akcji meczu trafił do siatki rywala Patryk Gronalewski. Jednak do przerwy to gospodarze prowadzili 2:1. Piłkarze z Lucienia nie poddali się i w drugiej połowie odwrócili losy spotkania. Najpierw w 74 minucie po wrzuceniu piłki w pole karne głową do siatki skierował ją Piotr Krysztofiak a na minutę przed końcem spotkania zwycięską bramkę zdobył po dobitce strzału z rzutu wolnego Rafał Rękawiecki.

Błyskawica zdobyła cenne trzy punkty, ma ich już w tym sezonie 11. Poprawiła się także lokata w tabeli Ligi Okręgowej, lucienianie zanotowali awans z 13 na 9 miejsce.

Kolejny mecz – 11 kolejki – Błyskawica zagra na własnym boisku w niedzielę, 28 października 2018 r. o g. 13:00 ze Stoczniowcem Płock.

Płock – Liga Okręgowa – 10 kolejka:

Zryw Bielsk – Błyskawica Lucień 2:3

Bramki: 22' Filip Orłowski, 29' Krystian Markowski - 1' Patryk Gronalewski, 74' Piotr Krysztofiak, 89' Rafał Rękawiecki

Błyskawica: Mateusz Jarzyński - Mateusz Jagodziński, Mariusz Janiszewski, Jacek Kokosiński, Sebastian Zieliński – Dominik Staniszewski (46' Mariusz Surmak), Adam Kaczmarek (58' Kamil Surmak), Bartosz Dutkiewicz, Piotr Krysztofiak (90' Przemysław Warsicki), Patryk Gronalewski – Rafał Rękawiecki; trener: Artur Szulwach