700 odsłonInformacje15 kwietnia 2018, 00:00,

Kolejny punkt na koncie Mazura

W meczu 20 kolejki IV Ligi Mazowieckiej Gr. Północnej seniorzy Mazura zremisowali na własnym boisku 0:0 z Koroną Ostrołęka.

Goście, którzy z uwagi na wyższe miejsce w tabeli – trzecie – byli faworytem meczu, jednak dzięki skutecznej obronie Mazura przez cały mecz nie zdołali wywieźć z Gostynina trzech punktów. Dla gostynińskiego zespołu z kolei punkt był przełamaniem po serii dwóch porażek.

Najlepszą okazję goście mieli w 86 minucie, po strzale Marcina Kraski fenomenalną paradą popisał się bramkarz Mazura Bartosz Tomczak.

Niestety, pod koniec pierwszej połowy groźnej kontuzji kolana doznał obrońca Mazura Piotr Stępniak, którego występ w najbliższych meczach stoi pod znakiem zapytania.

W tabeli bez zmian – Mazur nadal na 13 miejscu.

Kolejne spotkanie Mazura to pojedynek w ramach 1/8 finału Puchar Polski Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej, w środę 18 kwietnia g 18:00 na wyjeździe z Bronią Radom.

Mazur Gostynin – Korona Ostrołęka 0:0

Mazur: Bartosz Tomczak – Piotr Stępniak (45' Jarosław Kułaga), Piotr Dutkiewicz, Damian Skumórski, Łukasz Kiełbasa (81' Konrad Popławski) – Michał Matecki, Mateusz Ostrowski (46' Rafał Wilamowski), Bartłomiej Dębicki, Damian Surmak, Bartosz Wiśniewski (68' Eryk Przybylski) – Jakub Kustra (68' Bartosz Komorowski); trener: Waldemar Figurski

Korona: Sebastian Szczechowiak – Dariusz Jastrzębski, Paweł Dzbeński, Maciej Staszczuk (55' Jakub Laska), Kamil Jastrzębski, Piotr Strzeżysz, Damian Drężewski, Przemysław Olesiński, Maciej Malinowski (71' Bartosz Gąska), Wojciech Skorupka, Marcin Kraska (59' Dominik Dzwonkowski); trener: Marcin Truszkowski

Żółte kartki: Skumórski, Wilamowski, Kułaga – Gąska, Kraska, Jastrzębski

autor/źródło: Piotr Mrówka