VIDEO: Dobry początek sezonu w IV Lidze i zwycięstwo 2:0 z Raciążem Wróć do artykułu
Udostępnij
Udostępnij na Fb. To zainteresuje Twoich znajomych
Jurczik, 13 sierpnia 2017
Brawo!!!! Super !!!
Jacek, 12 sierpnia 2017
Brawo,gratuluję.Fajnie,że trener p.Waldek Figurski daje szansę pograć młodym chłopakom.Pod koniec spotkania bardzo dobrą zmianę dał Patryk Gronalewski i Eryk Przybylski.
Super.
REKLAMY
Co o tym myślisz?