5100 odsłon Informacje Video 12 sierpnia 2017, 15:31, PiotrMróka / foto: ralf

VIDEO: Dobry początek sezonu w IV Lidze i zwycięstwo 2:0 z Raciążem Wróć do artykułu


Udostępnij
Udostępnij na Fb. To zainteresuje Twoich znajomych

Napisz komentarz

Jurczik, 13 sierpnia 2017
Brawo!!!! Super !!!
Jacek, 12 sierpnia 2017
Brawo,gratuluję.Fajnie,że trener p.Waldek Figurski daje szansę pograć młodym chłopakom.Pod koniec spotkania bardzo dobrą zmianę dał Patryk Gronalewski i Eryk Przybylski. Super.

REKLAMY
Dodaj ogłoszenie