2800 odsłon Informacje Video 28 maja 2015, 21:32, ralf

VIDEO: Komunikacja Zalesie-Gorzewo Wróć do artykułu


Udostępnij
Udostępnij na Fb. To zainteresuje Twoich znajomych

Napisz komentarz

IDIOTA, 29 maja 2015
Boże idiota.
znawca, 29 maja 2015
widzę, że pomysł Pana Starosty Kujawskiego podchwycili radni IdG. przypomnę, że to Pan Kujawski też wychodził z taka propozycja do władz miasta - ale niestety wówczas radni, wśród których była i pani Korajczyk i pan Robacki jakoś tematu nie podjęli. również burmistrz Śniecikowski nie był zwolennikiem tego rozwiązania, był przeciw

REKLAMY
Dodaj ogłoszenie