VIDEO: Komunikacja Zalesie-Gorzewo Wróć do artykułu
Udostępnij
Udostępnij na Fb. To zainteresuje Twoich znajomych
IDIOTA, 29 maja 2015
Boże idiota.
znawca, 29 maja 2015
widzę, że pomysł Pana Starosty Kujawskiego podchwycili radni IdG. przypomnę, że to Pan Kujawski też wychodził z taka propozycja do władz miasta - ale niestety wówczas radni, wśród których była i pani Korajczyk i pan Robacki jakoś tematu nie podjęli. również burmistrz Śniecikowski nie był zwolennikiem tego rozwiązania, był przeciw
REKLAMY
Co o tym myślisz?