zapytaj o reklamę w tym miejscu
InformacjeGorący temat (900 odsłon)

10 tysięcy złotych. Przez taką sumę Starostwo unieważniło przetarg w sprawie Ziejkowej


UdostępnijTo zainteresuje Twoich znajomych!

ziejkowa przetarg skażenie

Niestety, usunięcie części chemikaliów składowanych na działce 279/15 przy ulicy Ziejkowej w Gostyninie przedłuży się z uwagi na fakt, iż Starostwo Powiatowe w Gostyninie unieważniło przetarg na usunięcie niebezpiecznych odpadów. Pierwsze postępowanie, w którym wyłoniono spółkę Port Service S.A z Gdańska o 10 000 złotych przekroczyło zaplanowany na ten cel budżet.


Najpierw upały i temperatura powyżej 26 stopni Celsjusza, która uniemożliwia przystąpienie do działań usunięcia części niebezpiecznych chemikaliów z działki, za którą odpowiedzialną za usuniecie jest Gmina Miasta Gostynina.

Teraz w sprawie usunięcia „bomby ekologicznej” z Gostynina nawarstwiły się kolejne problemy. Otóż, jak poinformowało w Biuletynie Informacji Publicznej Starostwo Powiatowe w Gostyninie „Zamawiający Powiat Gostyniński na podstawie (…) informuje, że unieważnia przedmiotowe postępowanie, ponieważ oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, jaką Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zadania”.

Przetarg, o czym informowaliśmy kilkanaście dni temu, wygrała firma Port Service Sp. z o.o z Gdańska, która również zajmie się usunięciem odpadów z części działki, za którą za procedurę przetargową odpowiadała Gmina Miasta Gostynina. Oferta złożona – 450 000 złotych brutto o 10 000 złotych przekraczała sumę, zaplanowaną na ten cel.

Co teraz? Najprawdopodobniej potrzebne będą zmiany budżetowe w celu zwiększenia kwoty, przeznaczonej na to zadanie i wówczas Starostwo Powiatowe ogłosi drugi przetarg na wykonanie zadania. Sprawę będziemy monitorować.

Tematy:ziejkowaprzetargskażenie

Sprawdź też: Kebab GostyninObiady domowe GostyninPizzeria Gostynin

Czytaj także:

Komentarze


  • Po co drugi przetarg? Pierwszy osiągnął zaplanowany efekt. Jest pretekst, żeby nie dotykać śmierdzącego tematu i o to chodziło!

Dodaj komentarzNikogo nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, nie łam prawa.
Polecane dla Ciebie

Popularne artykuły


1
2
Będzie burza. Prędkość wiatru do 115 km/h
dodano: 10 sierpnia, 3100 odsłon
3
Policja poszukuje nowych funkcjonariuszy
dodano: 8 sierpnia, 1400 odsłon
4
VII Piknik w Lipiankach - zaproszenie
dodano: 8 sierpnia, 1400 odsłon
5
zapytaj o reklamę w tym miejscu

Galerie zdjęć


Budowa chodnika na Zazamczu coraz bliżej. Jest zapytanie ofertowe
Budowa chodnika na Zazamczu coraz bliżej. Jest zapytanie ofertowe
Budowa chodnika na Zazamczu coraz bliżej. Jest zapytanie ofertowe

Bezpieczeństwo i prywatność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy środki zwiększające bezpieczeństwo Twoich danych osobowych oraz wykorzystujemy pliki cookies i local storage.

W ramach serwisu wspólnie z naszymi partnerami wykorzystujemy także technologie profilowania reklam.

Szczegółowe informacje na temat zarządzania Twoją prywatością:

Polityka Prywatności
Polityka Cookies

Zostałem poinformowany. Zamknij