Popularny: 1000 odsłonInformacje23 stycznia, 15:22,

15-latek z promilami kierował fiatem

15-latek z promilami kierował fiatem
Źródło foto: archiwum redakcji

Kto mu dal kluczyki do auta?

Policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie podczas patrolu na jednej z ulic Gostynina zauważyli kierującego fiatem, którego wygląd wskazywał, że jest osobą niepełnoletnią. Przypuszczenia policjantów okazały się słuszne, kierującym był 15-letni mieszkaniec Gostynina. Na domiar złego miał w organizmie około pół promila alkoholu. Nastolatkiem zajmie się teraz sąd rodzinny.W miniony piątek (20.01) około godziny 20 policjanci z gostynińskiej komendy patrolowali ulice miasta. W pewnym momencie zauważyli kierującego fiatem, którego wygląd wskazywał, że jest osobą niepełnoletnią.

Przypuszczenia policjantów okazały się słuszne, kierującym był 15-letni mieszkaniec Gostynina. W trakcie przeprowadzonej kontroli policjanci od 15-latka wyczuli alkohol. Badanie alkomatem wykazało, że nastolatek miał w organizmie prawie pół promil.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie szczegółowo będą wyjaśniać wszystkie okoliczności związane z kierowaniem nieletniego po spożyciu alkoholu.

Nastolatkiem, który kierował fiatem w stanie wskazującym na spożycie alkoholu zajmie się sąd rodzinny.

autor/źródło: KPP Gostynin

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie