Popularny: 3100 odsłonInformacje13 stycznia, 07:58,

28. Finał WOŚP w Miejskim Centrum Kultury. To był niezapomniany wieczór


Udostępnij 30
Gwiazdą wieczoru był zespół Pudelsi

Pełne pozytywnych wspomnień i radości z pomagania pozostanie zapamiętane niedzielne popołudnie i wieczór 12 stycznia 2020 r. w Miejskim Centrum Kultury w Gostyninie, kończące 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.Tuż po „Biegu z Fantazją” rozpoczęły się w MCK warsztaty plastyczne dla dzieci, kiermasz rękodzieła i ciast, wystawa 28. lat z WOŚP-em, przystanek zdrowie. Na scenie pojawiali się laureaci Biegu z Fantazją, Gminna Orkiestra Dęta Foxodeon, zespół Róża & Burza, grupa Crazy Dance i Disco Dance pod kierunkiem choreograf Doroty Sobieckiej, Kabaret Zwierciadło, Państwowa Szkoła Muzyczna w Płocku z „Hell's Kitchen” zespół Szkoły Podstawowej nr 3 w Gostyninie „Ananasy”, Iluzjonista Michał Laskowski, zespół Anamor.

Na tych występach jak i następnych sala MCK była wypełniona aż po brzegi.

Wieczorem wystąpił zespół GOCH Gosi Kotwicy wraz pochodzącym z Gostynina Adamem Drzewieckim - producentem, klawiszowcem i kompozytorem.

Jednak największymi gwiazdami wieczoru byli zespół Pudelsi ze wspomnianym Adamem Drzewieckim oraz gościnnym udziałem Michała Bartosiaka i Dominika Janiszewskiego.

Zespół założony przez Andrzeja "Pudla" Bieniasza w 1986 roku sławę zyskał w latach 90. oraz na początku XXI wieku a najbardziej znaną postacią - wokalistą i frontmanem był z przerwami w latach 1986–2005 Maciej Maleńczuk.

W MCK posłuchać można było „Dawnej Dziewczyny” czy „Sambo-mamby”.

Bardzo dużym powodzeniem cieszyły się liczne licytacje pamiątek, gadżetów, płyt oraz innych fantów, z których zebrano ponad pięciocyfrową kwotę.

Hitem tegorocznych licytacji był bez wątpienia... rower, ufundowany przez Samorząd Województwa Mazowieckiego, który przy dwukrotnej licytacji osiągnął cenę ponad 1000 złotych.

Najlepszym zwieńczeniem tego wspaniałego dnia był pokaz „Fireshow” Stage Horizon, które poprzedziła minuta ciszy poświęcona tragicznie zmarłemu podczas ubiegłorocznego 27. Finału Prezydentowi Gdańska Pawłowi Adamowiczowi. Odpalone zostało światełko do nieba oraz uczestniczący w imprezie mieszkańcy odpalili sztuczne ognie jako wyraz sprzeciwu przeciw hejtowi i nienawiści.

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: Piotr Mrówka / foto:ralf

Napisz komentarz

Komentarze

Wiem, 14 stycznia
Do mieszkaniec: za Kościołem może stać każdy, nic do tego nie ma Kolenda, lepiej zgłosić na komendzie nastolatki co się przy Księżach kręcą.
2016, 13 stycznia
Jedni przyszli się bawić .Znalazł się tez debil który wywrócił pojemnik na psie odchody.Już nie mają czego niszczyć,to chociaż szkodę zrobią.
Mieszkaniec, 13 stycznia
Mam pytanie Czy pod kościołem małym mogli stac z puszkami ? Pytam bo mam kolędę Nie wiem jak się nastawić :)
Dodaj ogłoszenie