Popularny: 1100 odsłonInformacje1 października, 12:27,

30-latka jechała całą szerokością drogi. Miała ponad promil alkoholu w organizmie

30-latka jechała całą szerokością drogi. Miała ponad promil alkoholu w organizmie

O krok od tragedii

47-letni mieszkaniec powiatu kutnowskiego widząc manewry jakie wykonywał na drodze kierujący peugeotem o wszystkim powiadomił Policję. Pijanym kierującym okazała się 30-letnia mieszkanka gminy Gostynin. Kobieta odpowie za jazdę samochodem w stanie nietrzeźwości. Grozi jej utrata uprawnień i kara pozbawienia wolności do 2 lat.Oficer dyżurny gostynińskiej komendy odebrał zgłoszenie od kierowcy jadącego z miejscowości Płock, o tym że jedzie za pojazdem, którego tor jazdy jest niepokojący. Kierujący poruszał się całą szerokością swojego pasa ruchu, w trakcie jazdy nagle wyłączył światła w pojeździe oraz robił inne niezrozumiałe rzeczy. Widząc tą sytuację mężczyzna od razu powiadomił policjantów, podając dokładne miejsce swojej lokalizacji. Jednocześnie jadąc dalej za tym samochodem. Po pirackiej jeździe pojazd został zatrzymany na ulicy Kolejowej w Gostyninie.

Kierującym peugeotem okazała się 30-letnia mieszkanka gminy Gostynin. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało, że ma w organizmie ponad promil alkoholu. Kobieta została przewieziona do komendy gdzie noc spędziła w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu usłyszała zarzuty.

Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie kobieta odpowie przed sądem. Grozi jej utrata uprawnień i kara pozbawienia wolności do lat 2.

autor/źródło: KPP Gostynin

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie