Popularny: 800 odsłonInformacje8 stycznia 2018, 11:00,

6. miejsce IZOLBET Gostynin w turnieju Płock Cup

Zespół IZOLBET Gostynin, w składzie którego wystąpiło pięciu piłkarzy Mazura Gostynin zajął 6 miejsce w prestiżowym halowym VII Turnieju "Płock Cup" rozegranym w hali Zespołu Szkół Technicznych w Płocku.

Przewiń w dół aby czytać dalejZ inicjatywy sponsora Mazura Gostynin Prezesa Izolbet Sp. z o.o. Kazimierza Majchrzaka w Turnieju Płock Cup wziął udział zespół IZOLBET Gostynin a w składzie rozgrywanego w hali Zespołu Szkół Zawodowych „Siedemdziesiątka” w Płocku wystąpiło pięciu zawodników z zespołu seniorów IV-ligowego Mazura: bramkarz Adrian Rak oraz Bartłomiej Dębicki, Piotr Dutkiewicz, Arkadiusz Wróblewski, Damian Surmak.

Skład zespołu IZOLBET Gostynin uzupełnili zawodnicy spoza Mazura: Radosław Wiśniewski i Piotr Skierkowski z Amatora Maszewo (Płocka Liga Okręgowa) oraz Filip Skupiński z Kujawianki Izbica Kujawska (Kujawsko-Pomorska IV Liga). IZOLBET Gostynin drugiego dnia rywalizacji po dwóch zwycięstwach i dwóch remisach z dorobkiem 6 punktów nie zdołał awansować do półfinałów i wystąpił w pojedynku rzutów karnych o miejsce 5.

Niestety IZOLBET Gostynin serię rzutów karnych przegrał z zespołem Florian Warszawa i zajął ostatecznie 6 miejsce w turnieju.

Natomiast w finale turnieju wystąpił w zespole Młodych Orłów Płock Jarosław Kułaga, na co dzień obrońca Mazura. Niestety, w finałowym pojedynku zespół naszego obrońcy przegrał z drużyną Dentim z Katowic 0:1.

W turnieju wystąpili także inni zawodnicy Mazura. I tak w zespole RDS Stal z Płocka, który zajął 8 miejsce, zagrali Arkadiusz Majchrzak oraz Damian Adamczyk.

Wyniki:

Izolbet - Płock Team 1:0

7' Wiśniewski 1:0

Izolbet - Liga fanów 0:1

Izolbet - Dzbany Łódź 2:3

11' Surmak 1:1 13' Wiśniewski 2:1

Izolbet - ECCO 3:0

6' Skierkowski 1:0 14' Surmak 2:0 18' Surmak 3:0

Rzuty karne - o miejsce 5:

Izolbet - Florian Warszawa 1:2 Trafiony karny: Damian Surmak

Grupa F:

1. Liga Fanów 9 9:3

2. ECCO Energia 7 5:6

3. Izolbet Gostynin 6 6:4

4. Płock Team 4 1:4

5. Dzbany Łódź 3 6:10


Napisz komentarz

Popularny: 1600 odsłonInformacje8 stycznia 2018, 10:39,

Narkotyki i alkohol na drodze. Trwają wzmożone działania policji

Narkotyki i alkohol na drodze. Trwają wzmożone działania policji

Dziś (08.01.) od wczesnych godzin rannych na drogach powiatu gostynińskiego po raz kolejny policjanci prowadzą działania pod nazwą „Alkohol i narkotyki”.

Przewiń w dół aby czytać dalej


Akcja ma na celu poprawę bezpieczeństwa oraz zmniejszenie liczby wypadków drogowych i ich skutków przez eliminowanie z ruchu drogowego kierujących pojazdami pozostających pod wpływem alkoholu oraz znajdujących się pod wpływem środków działających podobnie do alkoholu.

W działaniach zostanie wykorzystana maksymalna liczba urządzeń elektronicznych do pomiaru stężenia alkoholu w organizmie oraz narkotestery, które  posłużą do badań na zawartość środków działających podobnie do alkoholu. Działania pod nazwą „Alkohol i Narkotyki” mają na celu zwiększenie częstotliwości oraz ilości poddanych kontroli uczestników ruchu drogowego pod kątem trzeźwości. Kontrole są przeprowadzane w ciągu całej doby o różnych porach oraz w różnych miejscach, począwszy od głównych ciągów komunikacyjnych po najmniej uczęszczane drogi gminne

Policjanci skupią swoją uwagę nie tylko na trzeźwości kierowców, ale i na stanie technicznym pojazdów. Zwrócą też szczególną uwagę, czy kierowca i pasażerowie mają zapięte pasy, a dzieci są przewożone w fotelikach.


Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie