Popularny: 2000 odsłonInformacje24 listopada 2022, 14:21,

86-latek z zanikami pamięci wyszedł z domu nie zostawiając żadnego kontaktu. Zrozpaczona żona zaalarmowała policję

86-latek z zanikami pamięci wyszedł z domu nie zostawiając żadnego kontaktu. Zrozpaczona żona zaalarmowała policję
Źródło foto: archiwum redakcji

Do działań  dyżurny jednostki skierował policjantów wydziału prewencji, ruchu drogowego i kryminalnych

Około jednej godziny wystarczyło policjantowi Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie na odnalezienie 86-latniego senior, który miał zaniki pamięci. Dzięki profesjonalnie przeprowadzonym policyjnym działaniom mężczyzna w porę został odnaleziony i przekazany pod opiekę żonie, co uchroniło go przed wychłodzeniem.Wczoraj (23.11) około godziny 15:50 dyżurny jednostki Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie odebrał zgłoszenie dotyczące mieszkańca Gostynina. Zgłaszająca poinformował, że jej 86-letni mąż, który ma problemy z pamięcią wyszedł z domu około godziny 15 w nieznanym kierunku i nie ma z nim żadnego kontaktu.

Policjanci natychmiast ruszyli z pomocą, biorąc pod uwagę chorobę seniora oraz panującą niską temperaturę. Komunikat wraz z rysopisem został przekazany wszystkim patrolom, które rozpoczęły poszukiwania zaginionego mężczyzny. Do działań  dyżurny jednostki skierował policjantów wydziału prewencji, ruchu drogowego i kryminalnych.

Parę minut po godzinie 16:30 od zgłoszenia policjant Wydziału Kryminalnego w Gostyninie odnalazł mężczyznę na jednej z ulic miasta, był on zdezorientowany. Senior został oddany  pod opiekę żonie, która nie kryła radości z odnalezienia męża.

autor/źródło: KPP Gostynin

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie