Popularny: 700 odsłon Informacje 15 marca, 07:35,

A może komedia romantyczna? Planeta singli 3 w kinie Siemowit

Od piątku (15 marca br.) w gostynińskim kinie Siemowit wyświetlana będzie trzecia odsłona komedii romantycznej "Planeta singli" oraz dla młodszych widzów animacja pt. "Lego przygoda 2".

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij 8
Nowy repertuar


Planeta singli 3 - komedia romantyczna

Ania i Tomek planują wesele na wsi u rodziny mężczyzny. Niespodziewany przyjazd ojca pana młodego jeszcze bardziej wszystko komplikuje.

Lego przygoda 2 - animacja

Minęło pięć lat od czasu, kiedy wszystko było czadowe. Mieszkańcy Klocburga stoją w obliczu nowego, ogromnego zagrożenia. Pochodzący z kosmosu najeźdźcy LEGO DUPLO®niszczą wszystko w tak szybkim tempie, że nikt nie nadąża z odbudowywaniem. Aby ich pokonać i przywrócić spokój w świecie LEGO, Emmet, Lucy, Batman wraz z przyjaciółmi wyruszą w podróż do odległych, nieodkrytych światów, w tym do dziwacznej galaktyki, w której wszystko jest musicalem.

Podróż ta będzie sprawdzianem ich odwagi, kreatywności i umiejętności Master Builderskich, a ponadto ukaże, jak bardzo są wyjątkowi.

Tematy: Kino Siemowit

Napisz komentarz

Komentarze

Ja1, 16 marca
Ech ludzie to głupcy!
Popularny: 800 odsłon Informacje 14 marca, 15:01,

Zawody rejonowe w unihokeja: bez awansu reprezentanci powiatu gostynińskiego

W czwartek, 14 marca 2019 r. w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gostyninie odbyły się zawody Mistsrzostw Rejonu Płockiego w unihokeju dziewcząt i chłopców rocznik 2006 i młodsi – klasa 4 i 5 szkół podstawowych.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij 4
Nasz powiat reprezentowali: Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Białotarsku wśród dziewcząt i Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Pacynie wśród chłopców

Nasz powiat reprezentowali zwycięzcy zawodów z lutego – Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Białotarsku wśród dziewcząt i Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Pacynie wśród chłopców.

Obie drużyny odpadły z rywalizacji a zwycięstwo i awans do Igrzysk Młodzieży Szkolnej zapewniły sobie drużyny Szkoły Podstawowej z Proboszczewic i Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego z Płocka.

Zawody zorganizował Gostyniński Szkolny Związek Sportowy.

WYNIKI

dziewczęta:
1. SP Proboszczewice
2. SP nr 3 Płock
3. SP Białotarsk

chłopcy:
1. SP nr 3 Płock
2. SP Pacyna
3. SP Słubice

Tematy: unihokej

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie