Popularny: 1200 odsłonInformacje7 czerwca 2018, 01:44,

Ada Kaczanowska wróciła do korzeni

Gostynińska gitarzystka w swoim najnowszym coverze postanowiła po raz kolejny skorzystać z dokonań amerykańskiego zespołu Pantera.


Udostępnij
Czyżby Pantera była ulubionym zespołem Ady?


Ada Kaczanowska w środę (6 czerwca br.) zamieściła na swoim kanale Youtube swoja wersję utworu "5 minutes alone" pochodzącej z Dallas wstanie Teksas zespołu Pantera.

Przypomnijmy, że jest to już drugi kawałek zespołu Phila Anselmo, który wyszedł z pod palców Ady. Jako pierwszy gostyninianka zaprezentowała "Revolution is my name", który do tej pory jest jej najpopularniejszym filmem z liczbą 2,7 miliona wyświetleń.  

Przeczytaj też: Ada Kaczanowska zagrała na jednej scenie z legendą heavy metalu [VIDEO]

autor/źródło: ralf

Napisz komentarz

Popularny: 2200 odsłonInformacje7 czerwca 2018, 00:44,

Spotkanie przy ulicy Spółdzielczej: Nasze dzieci bawią się, a obok pędzą samochody

W środę, 6 czerwca 2018 r. radni Inicjatywy dla Gostynina spotkali się z mieszkańcami ulic Spółdzielczej, Armii Krajowej i Ozdowskiego.


Udostępnij
Kolejne spotkania z mieszkańcami osiedli niebawem

Podczas spotkania omówione zostały największe problemy, z jakimi borykają się mieszkańcy. Zbierane były podpisy pod budową chodnika wzdłuż ulicy Spółdzielczej oraz progów zwalniających.

- Doszło już do trzech wypadków. Jak widać obok jest plac zabaw. Nasze dzieci bawią się a obok pędzą samochody nie zważając na ograniczenie prędkości. Coś z tym trzeba zrobić – mówiła jedna z mieszkanek. Podjęto także temat budowy placu zabaw za garażami przy bloku na ulicy Ozdowskiego 3A oraz budowy łącznika od ulicy Langenfelda do ulicy Spółdzielczej.

W spotkaniu uczestniczyli radna Rady Powiatu Gostynińskiego Agnieszka Korajczyk-Szyperska, Przewodniczący Rady Miasta Andrzej Robacki i Wiceprzewodnicząca Rady Małgorzata Rędzikowka-Mystkowka oraz radny Rady Miasta Stanisław Pieniążek.

Kolejne spotkania z mieszkańcami osiedli niebawem.

autor/źródło: Piotr Mrówka / foto: ralf

Napisz komentarz

Komentarze

roman, 7 czerwca 2018
Mamy dość zgiełku od strony Orlika i mini placu zabaw pod oknami. Starsi mieszkańcy potrzebują spokoju. Ozdowskiego3a
roman, 7 czerwca 2018
za garażami jeszcze większy ruch i tam parkują samochody, bo parkingów brakuje, myślę że wystarczy już tych placów zabaw.

Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie