Popularny: 700 odsłon Informacje 15 października 2018, 15:39,

Agnieszka Holland zachęca mieszkańców Gostynina do udziału w wyborach

Światowej sławy polska reżyserka filmowa i teatralna, scenarzystka filmowa i aktorka Agnieszka Holland za pośrednictwem mediów społecznościowych zaapelowała mieszkańców naszego miasta do czynnego udziału w najbliższych wyborach samorządowych.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Artystka jest światowej sławy reżyserką


 "Dostałem dziś miłą wiadomość. Legenda polskiego i światowego kina Agnieszka Holland zachęca mieszkańców Gostynina do głosowania!" - informuje Marcin Maciejewski, do którego artystka wysłała nagranie.

 

Dostałem dziś miłą wiadomość. Legenda polskiego i światowego kina Agnieszka Holland zachęca mieszkańców Gostynina do głosowania!

Opublikowany przez Marcin Maciejewski Niedziela, 14 października 2018

Napisz komentarz

Popularny: 700 odsłon Informacje 15 października 2018, 11:14,

Szulerzy - uczestnicy programu Must be the Music zagrają na Zamku w Gostyninie

W najbliższy piątek (19 października br.) na Zamku w Gostyninie odbędzie się trzecie w tym roku spotkanie z cyklu "Jazz Blues Rock 'n' Rol koncerty z kulturą". Koncert realizowany będzie w ramach Budżetu Obywatelskiego 2018 - jako jeden z dwóch zwycięskich projektów których liderem jest Michał Bartosiak.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Wstęp wolny!

O godzinie 19.00 wystąpi grupa Szulerzy - uczestnicy programu Must be the Music. Po koncercie przewidziane jest Jam Session. Wstęp wolny.

Szulerzy to polski zespół bluesowy założony w 2001 roku w Inowrocławiu, przez braci: Marcina Szulkowskiego – gitara; i Miłosza Szulkowskiego – perkusja oraz Przemysława Kazimierskiego – bas. Wkrótce do składu dołączyli Małgorzata Niezborała oraz Michał Kielak.


Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie