2500 odsłonInformacje7 lipca, 20:43,

Aleksandra Paczkowska i Kwiaty Retro zainaugurowali "Koncerty pod Ratuszem"


Pierwszy koncert pod Ratuszem za nami

W niedzielne popołudnie, 7 lipca br., mieszkańcy Gostynina mieli okazję ponownie uczestniczyć w uwielbianym cyklu muzycznych wydarzeń – "Koncerty pod Ratuszem". Organizatorami tegorocznych koncertów są Urząd Miasta Gostynin oraz Miejskie Centrum Kultury. Pomimo kapryśnej aury, na Rynek Miejski przybyło wielu miłośników muzyki, by delektować się zagranicznymi przebojami.Inauguracyjny koncert, odbywający się w ramach programu "Lato w mieście", uświetniła Aleksandra Paczkowska, znana z programu "Must be the music", wraz z zespołem "Kwiaty Retro".

Artyści zaprezentowali różnorodny repertuar, w którym znalazły się popularne piosenki francuskie, hiszpańskie oraz polskie. Na Rynku rozbrzmiały takie hity jak "Ach Franka, Franka", "Va banque", a także kultowy utwór Natalii Oreiro z serialu "Zbuntowany anioł" – "Cambio dolor". Występ spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem zgromadzonej publiczności, która mimo niesprzyjającej pogody, nie szczędziła braw artystom.

Partnerem wydarzenia był Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Dla wszystkich, którzy nie mogli wziąć udziału w pierwszym koncercie, mamy dobrą wiadomość – kolejny koncert w ramach cyklu "Koncerty pod Ratuszem" odbędzie się już 21 lipca br.

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: ralf

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie