Popularny: 2700 odsłonInformacje24 maja 2018, 00:11,

Alkohol w Rynku i dzikie wysypiska śmieci. Co zgłaszamy w policyjnej aplikacji?


Udostępnij
Czy mapa zwiększyła poziom bezpieczeństwa?

Na gostynińskiej mapie zagrożeń najwięcej oznaczonych punktów dotyczy ścisłego centrum miasta. Od początku funkcjonowania mapy na naszym terenie mieszkańcy zgłosili ponad 1000 zagrożeń.Jak dowiadujemy się z mapy, mieszkańcy naszego miasta często zgłaszają problemy niewłaściwego parkowania w okolicach Rynku - ściślej mówiąc przy ulicach Floriańskiej i Rynek.

Zakłócanie ciszy nocnej i spożywanie alkoholu

Zakłócanie ciszy nocnej i spożywanie alkoholu to również problem, który dotyczy gostynińskiego Rynku oraz ulicy Zamkowej oraz gostynińskich osiedli.

Niewłaściwa infrastruktura drogowa to problem często zgłaszany przez mieszkańców oddalonych od centrum miasta ulic Kraśnica, Kowalskiej, Kościuszkowców i Targowej czy drogi dojazdowej do osiedla Zalesie.

Dzikie wysypiska śmieci

Również dzikie wysypiska śmieci odnotowane są na obrzeżach miasta.

Obszar Gminy

W Gminie Gostynin natomiast najczęściej zgłaszany problem to przekraczanie dozwolonej prędkości na drodze wojewódzkiej nr 581 w kierunku Krośniewic, na co skarżą się mieszkańcy Kozic i Ruszkowa oraz Sokołowa.

Podobne zgłoszenia dotyczą przekraczania dozwolonej prędkości 50 km/h na drodze wzdłuż wsi Legarda od starej drogi nr 60 do obwodnicy Gostynina.

Problem niewłaściwej infrastruktury drogowej często zgłaszają mieszkańcy Gorzewa i Zwolenia, a akty wandalizmu mieszkańcy turystycznych miejscowości jak Gorzewo i Miałkówek.

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: Piotr Mrówka

Napisz komentarz

Komentarze

soltys, 25 maja 2018
Również droga Krzywie Dabrowka jest drogą niebezpieczną.Alkohol wypity pod sklepem irajd na dwóch gazach+ dopalacze .kierunek : Górki , Dąbrówka , Bialotarsk.
Dodaj ogłoszenie