Ananaski zwyciężyły w III Powiatowym Festiwalu Tańca
Udostępnij na Fb. To zainteresuje Twoich znajomych
W niedzielę (4 czerwca br.) na Rynku odbyła się III edycja Powiatowego Festiwalu Tańca. Młodzi tancerze rywalizowali w 4 kategoriach.
W trakcie festiwalu grupa „Ananasy“ odebrała nagrodę za 20-lecie działalności. Warto wspomnieć, że jedną z założycielek „Ananasów“ jest Mirosława Pietrzak.
Wyniki:
Zespoły Ludowe
1.Zespół Ludowy Szczawin Kościelny
2 Zespół Pieśni i Tańca Pacyna
3 Zespół Pieśni i Tańca „Dzieci Ziemi Łąckiej“ / Szkolny Zespół Pieśni i Tańca Promyki Lucienia
Zespoły Taneczne
1 Folk Dance Gąbin / Ananaski
2 L-paka
3 Mażoretki / M-paka
Soliści
1 Natalia Chojnowska
2 Natalia Jarzyńska
3 Jakub Wasilewski
Taniec Towarzyski
1 Julia Strzałkowska
2 Zuzanna Żakieta
3 Amelia Pewniak
Obejrzyj zdjęcia
autor/źródło: ralf
Tematy:
Festiwal Tańca
Podobało Ci się? Udostępnij!
Dodaj komentarz
Komentarze
Czepialski, 7 czerwca 2017
Wszystko pięknie - nawet fotorelacja mi się podoba - ale ... te kostiumy biało-czerwone (?)
Czy "lepszych" kolorów nie było ? Niech się wypowiedzą prawnicy !
Kasia, 5 czerwca 2017
Może jednak warto napisać w tytule - że zwyciężyły Ananaski i zespół z Gąbina. Może to nie od nas, ale to przykre dla dzieciaków
Nowe ogłoszenia