Popularny: 800 odsłonInformacje4 grudnia 2017,

Andrzejkowy koncert w MCK

W ostatni dzień listopada br. w sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury odbył się Koncert Andrzejkowy, który przygotował Chór im. St. Moniuszki ze Żnina. Gości i publiczność powitali uczniowie z Miejskiej Szkoły Muzycznej I stopnia występując z koncertem.

Przewiń w dół aby czytać dalejProgram przygotowany przez gości wzbudził wiele wzruszeń. Artyści przygotowali także część kabaretową, która wywołała wśród publiczności salwy śmiechu.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.


Napisz komentarz

Popularny: 800 odsłonInformacje4 grudnia 2017,

Umowa podpisana. GCE przystąpiło do Polskiego Klastra Edukacyjnego

W poniedziałek (4 grudnia br.) Pan Wojciech Kiełbasa Dyrektor Gostynińskiego Centrum Edukacyjnego oraz Pan Witold Wiśniewski reprezentujący Fundację„Zapobieganie wypadkom drogowym" z siedzibą w Warszawie podpisali Umowę przystąpienia Gostynińskiego Centrum Edukacyjnego do POLSKIEGO KLASTRA EDUKACYJNEGO.

Przewiń w dół aby czytać dalej


Tym samym GCE stało się 29 członkiem tej elitarnej platformy edukacyjnej skupiającej instytucje szkoleniowe, badawcze i edukacyjne.

Klaster został utworzony w 2014r, a do jego celów statutowych należy między innymi:
a) edukacja zawodowa i podnoszenie kwalifikacji kadry,
b) standaryzacja usług i infrastruktury edukacyjnej,
c) rozwój szkolnictwa zawodowego,
d) podejmowanie działań lobbingow-ych w celu wykreowania obszaru działania Klastra, jako atrakcyjnego miejsca dla inwestorów zewnętrznych,
e) edukacja komunikacyjna,
f) promocja usług edukacyjnych członków Klastra,
g) pozyskiwanie środków na rozwój bazy i infrastruktury edukacyjnej.

"Przystąpienie naszej szkoły do Polskiego Klastra Edukacyjnego ma niezwykle istotne znaczenie w kontekście rozwoju kształcenia zawodowego, a także dalszych możliwości współpracy w ramach współdziałania z członkami Klastra, ale także instytucjami i organizacjami, które chcą wspierać jego działania" - tłumaczy Szymon Szczypawka Naczelnik Wydziału Edukacji i Kultury Starostwa Powiatowego w Gostyninie.


Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie