Artykuł partnerskiPopularny: 1200 odsłon8 października, 09:37,

Anielski odpoczynek czyli wycieczka w Tatry

Anielski odpoczynek czyli wycieczka w Tatry

Jesień, zimno, nowe obowiązki w pracy, początek uczelni. Dodatkowo jesteśmy senni i zaspani w oczekiwaniu na nadchodzącą zimę. A gdyby tak rzucić wszystko i spędzić weekend w pięknych polskich górach? Anielska Osada w Białce Tatrzańskiej jest tym, czego potrzebujecie!


Udostępnij
Tereny Białki Tatrzańskiej są doskonałym miejscem wypoczynku

Krajobraz Anielskiej Osady

Górskie tereny Białki Tatrzańskiej są od lat doskonałym miejscem wypoczynku dla tych, którzy są zmęczeni codzienną gonitwą i stresem. Piękny krajobraz, który umożliwia relaks i daje spokój to raj dla miłośników gór, którzy z dala od wielkomiejskiego smogu mogą swobodnie oddychać świeżym, górskim powietrzem. Do Anielskiej Osady prowadzi „droga królewska”. W okolicy jest ponadto wiele możliwości aktywnego wypoczynku dla miłośników sportów zimowych. Warto także rozważyć udanie się do Termy Bania, Bukovina lub Gorącego Potoku. W Anielskiej Osadzie można dodatkowo nabyć bilety wejściowe ze zniżkami i bez marnowania czasu na stanie w kolejkach do term.

Domki Białka Tatrzańska

Przytulne domki w Białce Tatrzańskiej czynią wyjazd wypoczynkowy przyjemnym, komfortowym, pozbawionym niedogodności. Od niemal roku Anielska Osada dysponuje trzema nowymi obiektami, które w najwyższym stopniu odpowiadają na potrzeby nawet bardzo wymagających gości. Domki w Białce Tatrzańskiej mają podwyższony standard. Są w pełni wyposażone w niezbędne sprzęty oraz liczne udogodnienia. Unikatowy podhalański charakter zamknięty w stylu wnętrz sprawia, że goście czują się tu absolutnie wyjątkowo. Dodatki z naturalnego kamienia i drewna, surowość, ale i elegancja to cechy charakteryzujące Anielską Osadę.

Dlaczego warto skusić się na weekend w górach?

Jest wiele argumentów. Z pewnością oderwanie się od nużącej codzienności, zmiana stylu życia choć na parę dni pozwala naładować baterie i z pełnią energii wkroczyć w kolejny etap rozwoju zawodowego czy naukowego. Przerwy są bowiem niezbędne i pozwalają ciału i umysłowi oderwać się choć na krótki czas od spraw życia codziennego. Dodatkowo środowisko górskie, czyste powietrze, spacery sprzyjają zdrowiu i są doskonałą alternatywą dla spędzania czasu przed komputerem czy w biurze. Góry to też wyjątkowe miejsce do przemyśleń, poznania siebie, ale i spędzenia wspaniałego czasu z bliskimi, na co zwykle brakuje czasu.

Tylko sobie wyobraź. Budzisz się, widzisz góry. Całą panoramę Tatr. Czujesz rześkość powietrza, oddychasz pełną piersią i nie musisz biec, martwić się, wstawać. Odpoczywasz. To jest anielski świat Białki Tatrzańskiej, w który możesz wkroczyć, kiedy tylko chcesz!

Więcej informacji na www.anielskaosada.com

autor/źródło: anielskaosada.com

Napisz komentarz

Popularny: 1600 odsłonInformacje7 października, 19:13,

Idźmy na wybory! Ogólnopolska konwencja Koalicji Obywatelskiej

Tydzień przed wyborami do Sejmu i Senatu, w niedzielę (6 października br.) Koalicja Obywatelska zorganizowała w Warszawie konwencję wyborczą podczas której wystąpili m.in.: kandydatka Koalicji Obywatelskiej na premiera Małgorzata Kidawa-Błońska, szef Platformy Obywatelsiej Grzegorz Schetyna oraz Barbara Nowacka. W konwencji wzięła również gostynińska kandydatka na posła z naszego okręgu Agnieszka Korajczyk-Szyperska.


Udostępnij 38
W konwencji wzięła również gostynińska kandydatka na posła z naszego okręgu Agnieszka Korajczyk-Szyperska

Małgorzata Kidawa-Błońska w swojej wypowiedzi nawiązała do afery szefa Najwyższej Izby Krajowej Mariana Banasia nagłośnionej przez dziennikarzy programu "Superwizjer". "Jeśli ktoś urządza dom schadzek, okłamuje urząd podatkowy i zadaje się z gangsterami, to w tych mętnych tłumaczeniach niech nie odwołuje się do Armii Krajowej, bo to niegodne, obrzydliwe i ludziom pęka serce" - podkreślała kandydatka KO na premiera. 

Grzegorz Schetyna z kolei ostrzegał przed możliwym wprowadzeniem władzy absolutnej w przypadku wygranej ugrupowania Jarosława Kaczyńskiego. Jego zdaniem prezes Prawa i Sprawiedliwości dąży do przejęcie całkowitej kontroli w państwie, od samorządów aż do sądownictwo.

Przeczytaj też: Mazowsze i Wolna Niepodległa w sercach mieszkańców Gostynina [ZDJĘCIA]

Głos zabrała również Barbara Nowacka, która apelowałą do wszystkich kobiet o udział w nadchodzących wyborach.

 

 

Barbara Nowacka - Inicjatywa Polska „Hej Gostynin i Płock głosujcie na kobiety” #szyperskadosejmu

Opublikowany przez Agnieszka Korajczyk-Szyperska Poniedziałek, 7 października 2019

 

autor/źródło: Redakcja gostynin.info

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie