Popularny: 4800 odsłonInformacje15 kwietnia, 10:40,

Ankieta dotycząca budowy budynku mieszkalnego

Ankieta dotycząca budowy budynku mieszkalnego

Szanowni Państwo, w związku z planowaną w latach 2019/2020 przez Gostynińską Spółdzielnię Mieszkaniową w Gostyninie inwestycją dotyczącą budowy budynku mieszkalnego na osiedlu Czapskiego przy ul. Nowej w Gostyninie, celem określenia Państwa oczekiwań, zwracamy się z prośbą o wypełnienie niniejszej ankiety i dostarczenie jej do siedziby GSM w Gostyninie przy ul. Spółdzielczej 5 lub mailowo (sekretariat@gsmgost.pl).

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij 34
GSM Gostynin planuje wybudować nowy blok


Złożenie niniejszej ankiety ma charakter wyłącznie informacyjny i nie jest wiążące dla żadnej ze stron – dane kontaktowe podane w ankiecie umożliwią Spółdzielni wcześniejsze, indywidualne powiadomienie ankietowanych o terminie rozpoczęcia naboru do podpisywania umów realizacyjnych.

ANKIETA - POBIERZ

ZARZĄD GSM


Napisz komentarz

Komentarze

Jaja, 16 kwietnia
mało jeszcze bloków w takiej małej mieścinie
obatel, 5 kwietnia
A CZY SĄ NA TO PIENIĄDZE? BO ZADŁUŻENIE GSM TO ok. 10 mln. złoty.CO TU JEST GRANE .?????
Marta, 3 kwietnia
W tym miejscu powinien powstać parking dla mieszkańców osiedla ulicy Nowej a nie kolejny blok. Co roku pojazdów przybywa a miejsc parkingowych oraz parkingów już nie. Brak jakiegokolwiek pomysłu ku. Pomysł beznadziejny!
Popularny: 3000 odsłonInformacje3 kwietnia, 14:33,

Nauczycielu, chcesz strajkować? Nie dostaniesz wypłaty

Nauczycielu, chcesz strajkować? Nie dostaniesz wypłaty

Pracownikom oświaty, którzy przystąpią do poniedziałkowego protestu nie będą naliczane wynagrodzenia - informuje Michał Łoś dyrektor Miejskiego Zespołu Ekonomicznego Szkół i Przedszkoli w Gostyninie.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij 100
Czy wizja braku wynagrodzenia ostudzi pracownikom oświaty chęć przystąpienia do strajku?

Na dzień 8 kwietnia zaplanowany jest ogólnopolski strajk oświaty. W przeprowadzonym referendum za przystąpieniem do protestu opowiedziało się 27 z 28 jednostek członkowskich gostynińskiego Związku Nauczycielstwa Polskiego. Za strajkiem głosowało blisko 90% pracowników.

Osoby, które przystąpią do protestu będą musiały liczyć się z dużym uszczupleniem domowego budżetu, ponieważ za okres, w którym będą strajkować nie dostaną pieniędzy. "W przepisach prawa o rozwiązywaniu sporów zbiorowych pracownik strajkujący  nie ma prawa do wynagrodzenia" - wyjaśnia portalowi Michał Łoś. Jak dodaje, na razie nie ma informacji o liście pracowników, którzy przystąpią do protestu.

Czy wizja braku wynagrodzenia ostudzi pracownikom oświaty chęć przystąpienia do strajku?

Inaczej sytuacja płacowa wygląda w innych samorządach. Prezydent Płocka Andrzej Nowakowski zapowiedział, że przekaże szkołom 100 proc. pieniędzy na wynagrodzenia. O wysokość wypłat nie muszą się bać również strajkujący w Poznaniu, Wrocławiu oraz Łodzi.


Napisz komentarz

Komentarze

Marianna, 16 kwietnia
A co z kartą nauczyciela? O tym się nie mówi, ile ile to uprawnień, ile przywilejów. Może niech nauczyciele zrzekną się tej karty i dopiero walczą o podwyżki. Żeby nie brać pracy do domu to przecież możecie pracować 8 godzin dziennie a nie godzina 12 - 13 jesteście już w domu. Te Wasze wypłaty o których mówicie 2 300, 3 600, 2 200...? to normalna wypłata tylko że inni na nią pracują 8 godzin w tygodniu i czasami w soboty. Wasza wypłata po przeliczeniu na 40 godzin w miesiącu wynosiłaby około 5 500 to chyba nie mało? Szkoda tylko że dzieci w tym Waszym „cyrku” jaki robicie są zakładnikami i dlaczego mają przez to dwa razy więcej stresu przed pierwszymi w swoim życiu egzaminami! Kiepski przykład dajecie dzieciom i młodzieży. A pozatym w naszym mieście można policzyć na palcach jednej ręki nauczyciela z powołaniem, pozostali przesiedzą 45 min i „zapraszają” popłudniu na korepetycje. Przepraszam ale nie będę Was popierać. Dlaczego nauczyciela akademiccy nie strajkują przepraszam ale nie urażając Wasz i Waszych kompetencji oni mają więcej wiedzy i nie zarabiają jakiś kosmicznych kwot. A nauczyciel początkujący, że ma małą pensję?! a w której firmie płacą krocie przy starcie kariery zawodowej, każdy od czegoś zaczyna. Tłumaczycie się tym że musicie się douczać cały czas a księgowa?, kadrowa?, prawnik? oni nie muszą? Przeciesz przepisy się nie zmieniają:)
Kasia, 15 kwietnia
Niech dostaną te podwyżki tylko pracować 8 godz i 26 dni urlopu zero korepetycji i wynagrodzenie jak każdy po racownik gdzie byli nauczyciele jakby wyż demokratyczny powstawały gimnazja i zamykanie 8 klas uczniów na jedno miejsce 15 nie strajkowali maja jeszcze 13 pensje
Kleryk, 15 kwietnia
Katechetki niech zamkną wiadomo co niedługo nikt nie będzie chodził na religię.drodzy nauczyciele przestańcie robić z siebie poszkodowanych. Jeżeli maturzyści będą mieli kłopoty wszyscy rodzice wam tego nie wybacza
Dodaj ogłoszenie