Antymina przeciw uzależnieniom w MCK
Udostępnij na Fb. To zainteresuje Twoich znajomych
W Miejskim Centrum Kultury odbyło się dziś wyjątkowe spotkanie z młodzieżą. Gimnazjaliści wysłuchali programu profilaktyki uzależnień Antymina.
Dwoje artystów: Piotr "Poison" Plichta oraz Mirek "Kola" Kolczyk starali się przedstawić zagrożenia jakie niosą ze sobą narkotyki, alkohol czy papierosy. Przekaz był niezwykle szczery, gdyż sami kilka lat temu zmagali się z podobnymi problemami. Udało im się jednak wyjść z nałogów. Dodatkową atrakcją były występy muzyczne.
Obejrzyj zdjęcia
autor/źródło: ralf
Podobało Ci się? Udostępnij!
Dodaj pierwszy komentarz