"Bajkowy Zakątek" został dzisiaj oficjalnie otwarty
Udostępnij na Fb. To zainteresuje Twoich znajomych
Wakacje zmierzają ku końcowi, dzieci i młodzież szykują się na powrót do szkoły. W dniu dzisiejszym natomiast w budynku Miejskiego Centrum Handlowego „Stara Betoniarnia” nastąpiło uroczyste otwarcie Punktu opieki nad dziećmi do lat 3 „Bajkowy Zakątek”.
Punkt ten powstał w ramach realizacji zadania „Opiekun dzienny w Gostyninie”. Na uroczystość przybyli m.in. rodzice wraz z pociechami. opiekunowie, przedstawiciele miejskich oraz powiatowych władz, radni IdG.
Po uroczystym poświęceniu "Bajkowego Zakątku" przez ks. R. Kruszewskiego i przecięciu wstęgi, zebrani udali się do zwiedzania lokali przedszkolnych oraz na słodki poczęstunek.
Obejrzyj zdjęcia
autor/źródło: ralf
Podobało Ci się? Udostępnij!
Dodaj komentarz
Komentarze
Radek, 29 sierpnia 2015
Szkoda tylko, że nikt nie podziękował pani Marioli Józwiak-Węclewskiej, dzięki której wnioskom i uzyskanym funduszom powstał ,,Bajkowy Zakątek"!!! Dzięki pozyskanym dofinansowaniom w ramach projektu ,,Maluch" (którego uzyskaliśmy największą kwotę w skali kraju) mogła powstać inicjatywa ,,Bajkowego Zakątka''!!! Słowa uznania dla pani Marioli - dziękujemy- wdzięczni rodzice dzieci z ,,Bajkowego Zakątka''.
Nowe ogłoszenia









