Popularny: 2200 odsłon Informacje 12 października 2018, 13:40,

Będzie debata kandydatów na Burmistrza Miasta Gostynina

W poniedziałek, 15 października 2018 r. na antenie płockiego radia RPL FM częstotliwość 88.1 FM odbędzie się debata kandydatów w wyborach samorządowych na Burmistrza Miasta Gostynina.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Do końca kampanii pozostał tydzień


- Czekamy na potwierdzenie jednego z gości. Zaproszenia otrzymali wszyscy. Jutro też i przez cały weekend mówimy o tej debacie co godzinę na antenie – informuje nasz portal redaktor naczelny Radia RPL FM Artur Zaremba.

Przypomnijmy, w wyborach na Burmistrza Gostynina kandydują Agnieszka Korajczyk-Szyperska z Inicjatywy dla Gostynina, Mariola Józwiak-Węclewska z Polskiego Stronnictwa Ludowego, Paweł Kalinowski z Prawa i Sprawiedliwości oraz Włodzimierz Śniecikowski z Gostynińskiej Wspólnoty Samorządowej.

Początek debaty o godzinie 19:05, słuchać jej będzie można na częstotliwości 88.1 FM, na stronie internetowej radia https://radiorpl.fm/ a transmisja live z debaty na Facebook'u: https://www.facebook.com/rplfm/

Grafika: Facebook RPL.FM


Napisz komentarz

Popularny: 1100 odsłon Informacje 12 października 2018, 13:05,

Marlena Stańczak: Potencjał jezior…

Malowniczy krajobraz jezior Powiatu Gostynińskiego, przez niektórych trafnie nazywany Mazowieckimi Mazurami, zachęca swoim urokiem do wielorakich form aktywnego spędzenia czasu wolnego.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Potencjał jaki tkwi w Pojezierzu Gostynińskim powinien być lepiej wykorzystany

Moja rodzina od pokoleń pasjonuje się wędkarstwem, a otoczenie pobliskich akwenów sprzyja rozwojowi wędkarskiego hobby i relaksowi się na łonie natury. Według mojej oceny potencjał jaki tkwi w Pojezierzu Gostynińskim powinien być lepiej wykorzystany w tym zakresie.

Chcąc pozytywnie wpłynąć na rozwój turystyki Naszego Regionu, warto byłoby pomyśleć o pozyskaniu większych środków na rewitalizację oraz zarybianie jezior. Podnosić świadomość wędkarzy w zakresie utrzymania ich czystości oraz umiejętnego gospodarowania obecnym rybostanem tak aby w przyszłości, również nasze dzieci mogły korzystać z jego dobrodziejstw. Stworzyć zaplecze wędkarskie oraz bazy turystyczne, które przyciągną wędkarzy i tak często odwiedzających nasze strony.

Należy zdać sobie sprawę, że wędkarstwo w dniu dzisiejszym to nie tylko spędzanie wolego czasu nad wodą , ale jest to istotny element ekologiczny, społeczny i ekonomiczny, który może mieć wielki wpływ na rozwój Naszego Regionu w zakresie agroturystki i handlu.

Moim marzeniem jest, aby w przyszłości Powiat Gostyniński był jednym z ważniejszych miejsc na wędkarskiej mapie polski.

Marlena Stańczak


Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie