zapytaj o reklamę w tym miejscu
InformacjeGorący temat (1300 odsłon)

Bieg Europejski na Stadionie MOSiR [ZDJĘCIA+WYNIKI]


Zawodnicy w biegu terenowym mieli do pokonania w zależności od wieku 1000 bądź 2000 metrów. Odbyła się również konkurencja biegu mamy i przedszkolaka. Zawody zorganizował MOSiR Gostynin.

WYNIKI:

Bieg rodzinny przedszkolaka: mama lub członek rodziny + dziecko (200 metrów)

1. Alicja Piętka + mama (Przedszkole nr 4 Gostynin)

2. Oliwier Piwoni + Magda Dalkowska (Gostynin)

3. Filip Rybicki + mama (Przedszkole Białotarsk)

4. Kacper Myszkowski + Marlena Myszkowska (Gostynin)

5. Karol Krzemiński + mama (Akademia Przedszkolaka Gostynin)

6. Maksymilian Jaśkiewicz + Emilia Jaśkiewicz (Gostynin)

7. Teresa Rudzińska + mama (Gostynin)

8. Natalia Iwańska + mama (Przedszkole Emilianów)

1000 metrów dziewcząt rocznik 2007-2008

1. Natalia Golus (SP 1)

2. Patrycja Matuszewska (SP Zwoleń)

3. Julia Michalak (SP 1)

4. Ada Kraśkiewicz (SP1)

5. Kasia Myszkowska (SP 3)

6. Magda Lewandowska (SP 3)

7. Julia Smyczyńska (SP 1)

8. Julia Dobrzyńska (SP 5)

9. Dominika Morawska (SP Zwoleń)

1000 metrów chłopców rocznik 2005-2006

1. Albert Smyczyński (SP 1)

2. Patryk Marciniak (SP 1)

3. Michał Baranowski (SP Teodorów)

1000 metrów dziewcząt rocznik 2005-2006

1. Natalia Augustyniak (SP Teodorów)

2. Klaudia Tyszkiewicz (SP Zwoleń)

3. Wiktoria Brzezińska (SP 3)

4. Oliwia Morawska (SP Zwoleń)

5. Julia Grobelska (SP 3)

6. Alicja Jędrzejczak (SP Teodorów)

7. Natalia Kalwasińska (SP 1)

8. Zuzanna Kosmalska (SP 1)

9. Sabina Stasiak (SP 1)

10. Olga Tomkiewicz (SP 2)

2000 metrów chłopców rocznik 2002-2004

1. Bartłomiej Kapturowski (SP 3)

2. Adam Kosiński (SP Lucień)

3. Grzegorz Marciniak (SP 2)

4. Adam Migdalski (SP Lucień)

5. Michał Reńda (SP 1)

6. Daniel Bogusiak (SP 5)

7. Piotr Tomkiewicz (SP 2)

8. Karol Kieplin (SP Lucień)

2000 metrów dziewcząt rocznik 2002-2004

1. Maja Tomczak (SP Lucień)

2. Ola Skowrońska (SP Lucień)

2000 metrów mężczyzn rocznik 2001 i starsi

1. Andrzej Piętka (Gostynin)

2. Przemysław Dobrzyński (Gostynin)

3. Rafał Marciniak (Gostynin)

4. Adam Grabowski (ZS Gostynin)

5. Przemysław Woźniak (Gostynin)

6. Kamil Życiński (Gostynin)

7. Radosław Rudziński (Gostynin)

8. Piotr Mrówka (Gostynin)

9. Wiesław Adamski (Gostynin)

10. Ronald Rybiński (Gostynin)

2000 metrów kobiet rocznik 2001 i starsze

1. Anna Iwańska (Gostynin)

2. Alicja Matusiak (Gostynin)

3. Agnieszka Perczyńska (Gostynin)

4. Magdalena Dalkowska (Gostynin)

5. Jadwiga Rudzińska (Gostynin)

Tematy:Polska BiegaBieg europejskistadion

Sprawdź też: Adwokat GostyninLekarze GostyninShoarma Gostynin

Czytaj także:

Komentarze


Napisz komentarz
Polecane dla Ciebie
zapytaj o reklamę w tym miejscu

Galerie zdjęć


Podsumowanie tygodnia: wypadki w centrum miasta oraz miejskie rowery
Podsumowanie tygodnia: wypadki w centrum miasta oraz miejskie rowery

Bezpieczeństwo i prywatność

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy środki zwiększające bezpieczeństwo Twoich danych osobowych oraz wykorzystujemy pliki cookies i local storage.

W ramach serwisu wspólnie z naszymi partnerami wykorzystujemy także technologie profilowania reklam.

Szczegółowe informacje na temat zarządzania Twoją prywatością:

Polityka Prywatności
Polityka Cookies

Zostałem poinformowany. Zamknij